Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Zapytanie o posty
Autor Wiadomość
Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc

Wysłany: 22-01-2008, 1:51    Zapytanie o posty

Stasiu, nasz Adminie:), postaram się w miarę jasno wylożyć, o co mi chodzi :) . Ostatnio chciałam wrócić do jakiegoś postu wcześniejszego i przyznaję,że sporo się go naszukałam. W tych głównych tematach ( na głównej stronie forum) pokazuje się tylko ostatni post. Nie pamiętałam w którym temacie był ten poszukiwany przeze mnie wątek, więc musiałam poklikać trochę po tematach. Mam zapytanie, czy jest realna możliwość, żeby po przyłożeniu myszki do głównego tematu, pokazywało się podobne okienko z postami, jak wtedy, gdy klikam na np.zobacz posty nieprzeczytane, tam przy temacie to okienko pojawia się. Uff!, chyba tak bardzo nie zagmatwałam :mrgreen: . Nie weim, jak dla innch, ale dla mnie byłoby dużym ułatwieniem, gdyby te tematy wątków można było zlokalizować już z pierwszej strony. Pytam czysto teoretycznie, bo na ile jest to możliwe z perspektywy obciążenia serwera czy też włożonego czasu pracy, totalnie nie orientuję się .
Pozdrowienia ( do odbioru) zsostawiam :)

kwasniakos 

Imię: Stanisław
Nazwisko: Kwaśniak

Wysłany: 25-01-2008, 9:21    

Tak to bywa problem,z szukaniem postów grzebałem w opcjach i niczego innego oprócz opcji"szukaj" znajdującej się w gornym menu forum nic stosowniejszego nie znalazlem.Czyli Marysiu klikasz "szukaj" otwiera się panel,przyglądasz się i wpisujesz wyrażenie i "enter" lub przycisk "szukaj". No i jak zechce to wyszuka posty zawierające wpisane przez Ciebie wyrażenie.Piszę jak zechce bo czytałem że opcja wyszukiwania kontekstowego w tym skrypcie nie działa najlepiej.Zresztą spotkałem się z jej niedomaganiem na forach filmowych jak ściągałem filmy.Dlatego niżej jest wyszukiwanie postów i tam już szybciej wyszukuje.Dlatego kliknij przycisk"szukaj" i poeksperymentuj innych możkiwości nie ma,nie z mojej winy tylko po prostu tak ta maszyna działa.
Wygląd forum
Wygląd forum jak jest obecnie to wygląd "drzewa" jest jeszcze "standard" i "zwinięte" i ten sposób rozmieszczenia tematów wydaje mi się najbardziej przejrzysty,sam lubię mieć szybko i do wszystkiego dostęp.I znowu nie widzę możliwiści wyświetlania więcej niż ostatniego postu.Będę jeszcze szukał w wolniejszych chwilach wiadomości na te tematy(ale jak już pisałem i rzeźby i budowy forum że tak powiem od strony technicznej,uczę się ciągle)
Dlatego proszę o wyrozumiałośc a pytania proszę zadawać,jak najbardziej wtedy szybciej wiem na co zwracać uwagę i co jest najpilniejsze,by forum było w miare wygodne dla wszystkich.A może ktoś z uczestników forum coś wie w tematach tutaj poruszonych to proszę o sugestie i rady.

Odpowiedz do tematu