Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Wystawa rzeżby sakralnej i ludowej w Chomranicach
Autor Wiadomość
FREDEK 
aktywny forumowicz

Wysłany: 27-03-2010, 9:20    Wystawa rzeżby sakralnej i ludowej w Chomranicach

Witam , chciałem się podzielić wiadomością,że jutro będzie otwarcie wystawy rzeźby sakralnej.
W Chomranicach to miejscowość w której mieszkam. Wystawa której jestem organizatorem , odbędzie się w kościele parafialnym w podziemiach , otwarta będzie w tą Niedzielę i następną po każdej Mszy św. Jak i w poniedziałek. Pokazanych będzie 60 prac i 15 obrazów. ciekaw jestem jakie będzie zainteresowanie ponieważ jest to wieś ale myślę że będzie ok . Relację wystawy zdam w późniejszym terminie i wkleję fotki. Zainteresowanych serdecznie zapraszam.Pozdrawiam.

Jazzir
Gość
Wysłany: 27-03-2010, 9:23    

Witaj Fredziu. Jak będzie mozliwość "strzel "pare fotek. Z góry dziękuję! Jazzir

FREDEK 
aktywny forumowicz

Wysłany: 28-03-2010, 1:57    

Postaram się Jazir w końcu ja tam jestem szefem :mrgreen: :mrgreen:

Jazzir
Gość
Wysłany: 28-03-2010, 5:20    

To już Ci teraz dziękuję i powodzenia!

skoya 
aktywny forumowicz

Imię: Jerzy
Nazwisko: Skóra

Wysłany: 28-03-2010, 10:07    

FREDZIU no serdecznie gratuluję tego komisarza, organizatora wystawy widzę że nie tylko Mietek- prezesurą zaczął wspinaczkę po szczeblach drabiny awansu ale ty również po drugiej strony Babiej Góry nie zasypujesz gruszek w popiele.... cieszę się choć żałuje że tak późno o tym napisałeś.... może zdążę zobaczyć wystawę a przy okazji zawitać do Ciebie..... dzięki za informację. Pozdrawiam Fredziu i czekam na zdjęcia

Adam 
aktywny forumowicz

Imię: Adam
Nazwisko: Spolnik

Wysłany: 29-03-2010, 8:27    

Gratuluję inwencji. Wielka szkoda, że mieszkam na zachodnich obszarach i nie mogę zobaczyć wystawy. Jedno jest pewne, że w naszym kraju jeżeli coś jest popierane przez "kościół" i ogłaszane przez księdza - to frekwencja będzie dobra. To, że wystawa jest na obszarze wiejskim nie umniejsza jej randze. Trudniej jest szerzyć "kulturę" poza obszarami dużych miast (zapewne będzie mniej snobów i politykierów uważających, że obecność na wernisażu podniesie ich prestiż). Odbiór wystaw na wsi jest bardziej naturalny i prawdziwy. Z niecierpliwością oczekuję na fotki.

FREDEK 
aktywny forumowicz

Wysłany: 29-03-2010, 9:35    

Dzięka Chłopcy dzięka :!: :-D :-D . Fajnie jest mieć takich kolegów. Żeczywiście kościól ma duży wpływ na takie sprawy. Mianowicie wpadłem na ten pomysł między innymi dla tego , żeby przypomnieć ludziom o tym, że są rzeźby nasze reginalne i przede wszystkim POLSKIE a nie sprowadzane z zagranicy i myślę, że trochę mi się udało ponieważ dużo prac zostało sprzedane z czego jestem zadowolony, dziekuje za powyżej napisane posty. pozdrawiam

Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc

Wysłany: 30-03-2010, 8:04    

No Fredziu..gratulacje ! za pomysł i oczywiście pomysłu realizację :mrgreen: Teraz się nie wyrobiłam, ale na następną wystawę już wolne zarezerwiłam :mrgreen:

FREDEK 
aktywny forumowicz

Wysłany: 02-04-2010, 10:16    

Dziękuje Marysiu!

Odpowiedz do tematu