Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
co tu tak pomór...?
Autor Wiadomość
Zabłocki Łukasz 
aktywny forumowicz

Imię: Łukasz
Nazwisko: Zabłocki

Wysłany: 05-08-2007, 8:39    co tu tak pomór...?

co tu taki pomór?
- nikt sie tu nie kręci, nikogo tu nie ma itd,
- czy to forum zostało zarejestrowane na przeglądarkach googli itp?,
- czy może już wszystko co sie dało powiedzieć o rzeźbie zostało powiedziane na poprzednich forach?

a może każdy powinien dorzucić banera do swojej strony z informacją o tym forum...?

smuteczek 
aktywny forumowicz

Imię: Adam

Wysłany: 14-08-2007, 1:40    

Witam
Jestem po urlopie wypoczęty i mam sporo czasu w pracy :mrgreen: wypozycjonować stronkę tylko napiszcie jakiś tekst promujący stronę aha i parę słów kluczowych które po wpisaniu w np. google skierują na nasze forum :)

Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc

Wysłany: 27-08-2007, 7:46    Ad..pomór

Witam wszystkich po przerwie...rzeczywiście, na forum pomór na całego :) . A może udałoby się wrócić do wcześniejszych sugestii, żeby spotkać się tu w jakimś wyznaczonym dniu i godzinie ? Byłaby to szansa na "obudzenie" forum :) Co inni o tym sądzą ?

Zabłocki Łukasz 
aktywny forumowicz

Imię: Łukasz
Nazwisko: Zabłocki

Wysłany: 01-10-2007, 10:53    

można by spróbować ,
ale kłopot w tym że nie ma tu nikogo poza tymi,
którzy byli na wcześniejszych wersjach tego forum.

- wtedy to nawet prężnie działało - a teraz...? :cry:

poza paroma osobami którzy tu zaglądają co jakiś czas, nie ma właściwie nikogo nowego,
- może czas zimy spowoduje to że ludzie zaczną więcej czasu spędzać na sieci,
szukając czegoś o swoim hobby...?
i o ile te forum zostało już zarejestrowane w wyszukiwarkach sieci, bo ja tu trafiłem tylko dzięki śmietnikowi w swojej skrzynce pocztowej :mrgreen:

kwasniakos 

Imię: Stanisław
Nazwisko: Kwaśniak

Wysłany: 06-10-2007, 4:05    Dzień dobry

Tak pomór jak diabli...
No nie robiłem wiele na forum w czasie lata,miałem wiele zajęć innych zupełnie nie związanych z rzeźbą,niczego też nie wyrzeźbiłem,artystycznie był to czas stracony,no może?, poza kilkoma pomysłami.Przyniósł jednak inne wymierne efekty.
Latem ograniczyłem się jedynie do kasowania nieproszonych gości bo pchają się tłumnie,szukam więc nadal sposobu by ograniczyć ten spam.
Ale jak widzę wierni przyjaciele forum są na miejscu,więc i ja w te jesienno-zimowe wieczory spróbuję coś podziałać i w końcu wspólnie ruszymy tutaj jakiś temat.Więc jak macie coś to piszcie w małym gronie też można będzie porozmawiać.

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 15-10-2007, 3:06    Oj pusto..

Kajam się :) , bo też ostatnio zaniedbałam to forum. Stachu, masz rację..może pora zimowa przyciągnie tu więcej osób, a przynajmniej naszą nieliczną wierną garstkę. Może uda nam się zmobilozować na jakąś jedną porę..i jakby nie patrzeć..trzeba rozruszać siebie i to forum.Pozdrówka dla wszystkich zaglądających:)
Morima

rzezba 
Przyjaciel.

Imię: Bogusław
Nazwisko: Migel

Wysłany: 20-11-2007, 9:34    

Forum zaczyna powoli być rozruszane, tylko martwi mnie, że tak wolno wszystko się otwiera, a nawet wyskakuje po jakimś czasie jakiś błąd i nie można się dostać do tego Forum. I znowu będziemy pisać wszystko od początku :evil: .

Stachu co robić :?: czy tobie też tak wolno wszystko sie otwiera bo jak tak :-/ to trzeba coś począć taki serwer nie kosztuje więcej niż 90 zł. Trzeba coś zdecydować na razie, póki co to teraz rzeźbię i mam zamiar cały czas tu coś pisać, ale nie przy takim tempie. Jestem wstanie kupić ten serwer i założyć to od początku, tylko proszę wszystkich o wypowiedz, co o tym sądzą . Może to tylko ja mam takie szczęście, że chodzi to Forum, akurat dla mnie tak wolno. Bo jeśli bym już założył od początku to Forum to wrzuciłbym na nim tam reklamy google i za serwer by się zwróciło, jak od czasu do czasu klikniecie w reklamę. Jest to dobra inwestycja bo ten na yoyo to też ma jakieś ograniczenia i co potem . Musimy pomyśleć przyszłościowo. Zapewni nam to spokój i stabilność. A jak nie uzbiera się za te reklamy na ten serwer to przelejecie mi na konto po 10 czy 5zł w zależności ilu nas będzie i też będzie wszystko OK.

http://artmigel.pl
Maja strona internetowa</a>

kwasniakos 

Wysłany: 20-11-2007, 10:39    

Witaj Bogusławie

Jeżeli chodzi o mnie to forum działa ,dobrze i jak na moją szybkość sieci 128kb/s(w porywach,bo tak ostatnio chodzi),otwiera się dobrze i niemam problemow z pisaniem.Błędów serwera "yoyo" też wiele nie zauważam,chociaż się zdarzają ale jest to darmowy serwer.Błądząc po różnych forach osadzonyh na płatnych serwerach,głownie z muzyką czy filmami też potrafi nieźle przycinać.A problemy moim zdaniem mogą się pojawiać rownież z winy dostawcy internetu czy błędu w samym systemie lub przeglądarce(wyczyścić pamięć przeglądarki),zależy też jakiej przegłąarki używamy ,byle tylko nie internetexplorera.
A jak działa u innych?
Ale do tematu:

Osobiście nie widzę przeszkód, abyś jeżeli masz taką wolę zaczął od nowa prowadzić forum(prawa autorskie do forum należą do Ciebie),masz duże doświadczenie rzeźbiarskie i w necie jesteś też bardziej obeznany,sądząc po Twoich serwisach.
Bazę tego forum ,by zachować posty i dane rejestracyjne można skopiować i przenieść na nowy serwer,szatę zmienić czy co tam jeszcze,przy dobrym łączy dwa dni i gotowe.
90 zł rozumiem że rocznie to niewiele,ja nie naciskałem na płatny z uwagi na kaprysy mojego łącza.
Dlatego też jeżeki chcesz jeszcze raz zacząć jestem gotów natychmiast przesłać odpowiednią kwotę(by kupić serwer wspólnie a później bawić się w reklamy),rezerwując sobie rangę co najmniej moderatora,hehehe.
Jednocześnie deklaruję w miarę potrzeb,moich możliwości i umiejętności(które nie są duże ale zawsze)swoją pomoc przy tworzeniu najnowszego Forum.
Pozdrawiam
Stach K.
P.S
Proszę wszystkich uczestników forum o wypowiedzi w tym temacie.

mazur 
aktywny forumowicz

Wysłany: 25-11-2007, 2:04    Moje uwagi

Panowie

Każda rewolucja ma sens tylko wtedy, gdy stare i złe jest w stanie zastąpić nowym lepszym. Jeżeli jesteście w stanie zrobić forum, które będzie się otwierało szybciej, i przeniesiecie wszystkie dotychczasowe posty to róbcie. Mnie najbardziej szkoda by było utraty tych wszystkich wypowiedzi na forum. Ludzie się tu opisali, poświęcili trochę czasu, ja sam także. Szkoda byłoby to wszystko zmarnować. :cry: Tylko to mi najbardziej leży na sercu.

Wydaje mi się, że uczestników tego forum byłoby o wiele więcej, gdyby nie zniechęcała ich trudna rejestracja (wpisywanie kodu). :roll: Ja sam trzy razy próbowałem się rejestrować i nie udało mi się. To mnie zniechęciło i przypuszczam że zniecheciło dziesiątki rzeźbiarzy. Ja jednak byłem na tyle uparty, że wysłałem maila ze strony pana Stanisława Kwaśniaka, zgłosiłem problem i otrzymałem od niego pomoc. Gdyby to wpisywanie kodu dało się jakoś zastąpić. Może jakieś bardziej czytelne literki i cyferki zaoferować. To jest moim zdaniem największy problem tego forum. 8-)

kwasniakos 

Wysłany: 25-11-2007, 2:29    kod

Hm,co racja to racja!!!
Znalazłem taki kod i on w 100% wyeliminował spam na forum.Jednak może on być kłopotliwy w rozszyfrowaniu,i nastręczać trudności w rejestracji mniej obytych z internetem osób.Dlatego należy szukać czegoś prostrzego, równie skutecznego w ochronie przed nieproszonymi gośćmi.
Teraz
Przed chwilą zrobiłem nowe obrazki kodu,są one bardziej czytelne,tylko czy będą zkuteczne?
O tym będę wiedział jeżeli pojawią się spamerskie adresy,to trzeba będzie szukać czegoś innego.Tymczasem jest dobrze.
Uwaga:
Przeniesienie forum na inny serwer ,nie zawsze oznacza utratę forum(staram się robić kopie bazy i forum na bieżąco).
Bywa jednak że ,nie udaje się to mniej zaawansowanym budowniczym stron(ja niestety do takich należę),wymaga to też znacznej wiedzy.Chociaż przy odrobinie szczęścia czy pomocy fachowca,można przenieść forum na inny serwer.
Ale tymczasem będziemy usprawniali to,tutaj .
Dzięki za sugestie,takie zwrócenie uwagi czsami coś daje ,potrafi zmobilizować do działania.
Pozdrawiam

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 27-11-2007, 1:38    witam się :)

Witam się z wszystkimi po długiej długiej przerwie. Zaniedbałam "kolegów forumowych" ale poprawiam się:) Wszystkich serdecznie pozdrawiam

rzezba 
Przyjaciel.

Imię: Bogusław
Nazwisko: Migel

Wysłany: 27-11-2007, 3:36    

Witamy ;-)
Jednak się opłacało nawoływać, Jesteś tutaj naszym diamentem bo zawsze sie trochę inaczej rozmawia z kobietą niż z mężczyzną.

http://artmigel.pl
Maja strona internetowa</a>

kwasniakos 

Wysłany: 27-11-2007, 9:15    

Hej,hej,hej Marysiu!!!
Diamentem?-mało powiedziane :-D
Marja jest dobrem na całe zło,to Ona w trudnych czasach podtrzymywała mnie na duchu ,i oferowała swą pomoc w ewentualnym zakupie serwera jeszcze za czasów nieszczęsnego "hng" i późniejej też.Przy każdej próbie podniesienia forum rejestrowała się jako jedna z pierwszych.Dlatego cieszę się że jest . :mrgreen:
Nie mam różdżki jak Bogdan i nie wyczaruję tak pięknych kwiatów ale: Witam ,witam serdecznie.

P.S
Boguś muszę się nauczyć wyczarowywać takie kwiatki.

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 28-11-2007, 12:23    Witam witam :)

Witam Was chlopaki :) ( sorry ze tak badziewiato,ale chwilowo jeszcze ine mam polskich znakow). I bardzo bardzo sie ciesze ,ze nadal mnie tu chcecie :)
Jako ta cora zmarnotrawiona powrocilam i do dlutka i do tego fora :)

wjurek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 05-12-2007, 6:35    

Witam wszystkich...
...już kiedyś się spotkaliśmy w nieco innym gronie...:)
...mam nadzieję dzielić się swym skromnym doświadczeniem i z wielką przyjemnością skorzystam z doświadczenia innych...
...wjurek...

kwasniakos 

Wysłany: 05-12-2007, 9:41    

WITAJ
Zapewne tak,wielu z nas bylo na pierwszym forum później były,problemy z serwerami(darmowymi) z prowadzeniem forum.
Cieszę się że nas znlażłeś i zachęcam do tworzenia tego światka sztuki.
Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu