Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Ptasie mleczko
Autor Wiadomość
blackberry
[Twój profil został usunięty!]

Wysłany: 06-01-2010, 8:09    Ptasie mleczko

Ciekawe czy to jest to samo ptasie mleczko co w podziemiach? 8-) 8-)

Klimowski

Wysłany: 06-01-2010, 8:30    

o co chodzi? ot i ....nie wiym, cy wszyscy wiedzom ze waski czyli Marek dziś w nasej kawiarence upił łon sie "ptasim mleczkiem"i łopowiado nom, ze zostoł moderatorem. Zapewnio nos ze nie pamiynto z cego sie tak naproł, wiy jedno, ze "zielono mu" :) )))))))))))))))))

Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc

Wysłany: 06-01-2010, 9:29    

No cheba powinno mu być biało, skoro wszęda śniegu napadało :mrgreen: Ja myślę, że to mleczko było czymś podprawione i dlatego mu tak janielsko wesoło :) )

FREDEK 
aktywny forumowicz

Wysłany: 07-01-2010, 9:29    

Dobrze ze ze mućka przywozano do gałęzi ! bo by pemwie mu wyfrunyła jesce wyzy i z ptosiegło mlycka by było nici.

gluch

Wysłany: 09-01-2010, 3:57    

Administracjo, czy nie szkoda tyle miejsca , na głównej stronie Forum Rzeźbiarzy, na prezentacje wątpliwego poczucia humoru stolarza blacka. Jeżeli już musi tu się panoszyć
i udawać , że jest równy Mazurowi to proszę te jego gazetowe bzdury prezentować
w dziale do tego przeznaczonym . \ na wesoło \ . Dbanie o poziom Forum, w pryzmacie
jego dalszego rozwoju i pozyskiwania dobrych rzeżbiarzy, powinno być Waszym celem
nadrzędnym. Zaśmiecanie głównej strony takimi bzdurami, jest niepoważne.

Przeniesiony z pracowni Adama
Ostatnio zmieniony przez kwasniakos 09-01-2010, 5:19 , w całości zmieniany 2 razy  

gluch

Wysłany: 09-01-2010, 4:01    

Swój komentarz zamieściłem przypadkowo w pracowni Adama . Adam przepraszam.
Dot. skomentowania ptasiego mleczka na stronie głownej.

blackberry

Wysłany: 09-01-2010, 5:45    

1.
te gazetowe pierdoły zamieściłem, w odpowiednim dziale, i miały one swój cel w jakiejś tam rozmowie(może nie do końca poważnej , ale nie wiem i nie umiem wysyłać zdjęć czy jakichś przedruków do podziemi)
2.
miałem mieszane uczucia gdy zobaczyłem ten wycinek na str. głównej, nie wiem jak sie tam znalazł, tzn co zrobiłem nie tak że z działu wskoczył też na głównej str , jak najbardziej jestem za żeby to usunąć, o ile to ma komuś przeszkadzać , lub co gorsza budzić odrazę.
3 .
nie bardzo rozumiem o co Panu Głuchowi chodzi: nie uważam ,ażebym się panoszył na tym forum(jeśli jest inaczej tzn panoszę się )proszę napisać , a przestanę bez bólu nie ma problemu , nie jest w moim usposobieniu wadzić komukolwiek;
nie porównywałem się też nigdy z Panem Benedyktem Popkiem(nick mazur), ponieważ nie jestem ,ani nie będę rzeźbiarzem, więc nie mam się co przyrównywać,to chyba logiczne.
Pozdrawiam Panie Mieczysławie i życzę jednocześnie dużo zdrowia.

kwasniakos 

Imię: Stanisław
Nazwisko: Kwaśniak

Wysłany: 09-01-2010, 6:02    

Obrazek znalazł się tam gdzie jest,to znaczy jest i w dziale humoru i wyświetla się też na stronie portalu,ponieważ tak jest ustawione forum że samo losowo wybiera kilka tematów z forum do wyświetlenia na pierwszej stronie.
Nie widzę też nic odrażającego ,ani mogącego przynieść ujmę forum czy dobremu rzeźbiarzowi.Przeważnie rzeźbiarz to też człowiek i poczucie humoru ma,jeśli nie to wiele traci.

kormoran

Wysłany: 09-01-2010, 6:34    

Do ptasiego mleczka najlepsze jest Capucino :-P
http://www.youtube.com/re...arch_type=&aq=f

Klimowski

Wysłany: 09-01-2010, 8:33    

a kiery tak zazarcie woło (na tym filmiku) jo miś?? zając to hanys?
Mieciu fajnie że masz nas pod kontrolą, wracaj! bo widzisz jaka tu panuje rozp...ducha! :) ))))jo nie dajem se rady;) z Tymi "amatorami".
Mieciu drogi, szanowany przeze mnie zawse, stolorz to brat rzeźbiarza. Jo nimogem nic na tom branże powiedzieć, bo jakby któryś z moich kolegów moje złe recenzje poczytał o nich, to w poniedziałek drzwi do stolarni bym mioł juz zatrzaśniynte na dłuuuugo a razem z nimi palucha albo łeb mój. Swojom drogom przyznom, ze trocha blatów mi spieprzyli ;)

kormoran

Wysłany: 09-01-2010, 9:04    

Miś to miś, a zajac to zając, Andrzeja to ktoś woła w tym tłumie, może go nawet nie ma w tym barze :lol:

FREDEK 
aktywny forumowicz

Wysłany: 09-01-2010, 11:39    

Myślę że w tym odpowiednim ku temu dziale, jakikolwiek żart jest na miejscu nie każdy rzeźbiarz , całkowitą powagą żyje do inspiracji pomysłów, jest potrzebny również humor!.

Odpowiedz do tematu