Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Krucyfiks
Autor Wiadomość
kwasniakos 

Imię: Stanisław
Nazwisko: Kwaśniak

Wysłany: 14-11-2009, 4:49    Krucyfiks

Praca anonimowa uczestnika naszego forum z prośbą o ocenę

Krucyfiks

Klimowski
[Twój profil został usunięty!]

Wysłany: 14-11-2009, 9:19    

krucafuks ale krucyfiks, m.in. tymu ze anonimowy łon, to jedynie podobo mi sie krzyz (jego kształt)bez postaci. Heeej!

gluch

Wysłany: 15-11-2009, 1:00    

1. Myślę , że taka zabawa jest nie w porządku gdy jedna strona zabawy jest anonimowa
a druga nie, W takim wypadku niech i komentarze będą anonimowe, lub przejąc
zasadę, że po iluś komentarzach \np. 5 przy dotychczasowej aktywności Borowiczów\
anonim przedstawia się i ustosunkuje się do komentarzy. Nie może być anonimowy do końca. Ja osobiście prac
anonimowych nie będę komentował jeżeli ta zasada nie zostanie przyjęta
i apeluje oto do aktywistów forum by robili to samo.

2. Prośba do admina,przyjęliśmy zasady, o prezentacji prac i proszę
nie publikować tych które ich nie spełniają \ wymiary , kompozycja,
coś od autora , nawet anonimowego\

3.Jeżeli chodzi o prezentowaną pracę, myślę ,że jest nieduża \gdzieś 20 x 30\
,że jest powiększoną kopią jakiegoś medalika lub jakiegoś motywu, nie jest
to praca autorska . Wg. mnie wykonawca pracy jest na początku
swej przygody z rzeźbiarstwem. Oceniając figurę Chrystusa myślę , że gdyby
poprawić oczy, pomalować kolorowo, na ludowo, osadzić na tradycyjnej formie
krzyża byłaby bardzo ciekawa praca która mogłaby się podobać, a już na pewno
by się wyróżniała. Zachęcam do wytrwałości , szukania pomysłów w sobie,
własnej interpretacji przekazywanych treści, NIe ma co uciekać w anonimowość,
zawsze będzie miał kolega entuzjastów swoich prac jak i przeciwników.
Bez urazy Hej

kwasniakos 

Wysłany: 15-11-2009, 2:08    

Z mieszanymi uczuciami,wystawiałem tą pracę anonimowo i zapewniam że więcej tego nie uczynię,nie opiszę tutaj dlaczego ją wystawiłem,bo to nie najważniejsze.Zapewnić anonimowości oceniającym pracę nie mogę gdyż po prostu nie potrafię tego zrobić z przyczyn technicznych.
Skoro jednak osoba anonimowa już poznała dwie opinie na temat swej pracy nie ma sensu bym zamykał czy usuwał ten temat,niech już zostanie skoro jest.

skoya 
aktywny forumowicz

Imię: Jerzy
Nazwisko: Skóra

Wysłany: 15-11-2009, 3:57    

A mnie się podoba Chrystusik a krucyfiks nie.:)

waski 
aktywny forumowicz

Imię: Marek
Nazwisko: Wąski

Wysłany: 15-11-2009, 4:51    

Chrystus na krzyżu to bardzo trudny praca. Postac prawie cała naga trzeba umieć wydobyc budowe anatomiczna człowieka.Nie jest to takie proste.Dlatego doceniam autora za podjecie sie tego tematu.

gluch

Wysłany: 15-11-2009, 5:02    

I to jest fajnie , każdemu coś się podoba , jak to w życiu. Każdy ma swoje miejsce
i jest komuś potrzebny. Hej

Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc

Wysłany: 17-11-2009, 11:23    

Jak słusznie zauważył tu wcześniej Marek, praca z anatomicznym wydobyciem szczegółów nie jest łatwa. Stąd nie sądzę, że jest to praca początkującego rzeźbiarza czy rzeźbiarki. A jeżeli tak..to można pogratulować, aczkolwiek mnie w tej pracy nie wszystko się podoba. Jeżeli zamiarem było rzeczywiście anatomiczne odwzorowanie, to stopy i dłonie nie za bardzo się udały. Z kolei bardzo podoba mi się forma krzyża..ale w moim odczuciu, postać bardziej wysmuklona chyba lepiej by się z tym krzyżem komponowała i lepsze wrażenie wizualne sprawiała.

malgorzata 
aktywny forumowicz

Imię: Małgorzata
Nazwisko: Kieras

Wysłany: 18-11-2009, 11:32    

Moim zdaniem praca udana , aczkolwiek niespójna.
Krzyż sam w sobie ciekawy, Jezus "na ludowo" udany , jednak w połączeniu obu stylów coś mi zgrzyta.
Jest to całkowicie moja subiektywna ocena.
Małgorzata

Klimowski

Wysłany: 18-11-2009, 11:48    

u mnie złe zdanie znajduje tyn wykonawca tego dzieła tymu choćby, ze nie chciało sie mu zestrugać śladów piły tartacniej. Jak sie mu tak ta faktura podobała, to mozno jom było naniyś dłutkiem - niechlujstwo, lenistwo.

sochař

Wysłany: 08-12-2009, 9:54    

Temat jescze nie zamkniety i wcale nie taki stary :-)
Więc słówko będzie.
W sprawie czy prezentować prace anonimowe.
Szanowni Forumowicze!
Pokazywanie swoich prac to nie bułka z masłem jak wielu może sie wydawać.
Wielu pokazuje i poddaje sie ocenie bez mrugnięcia okiem, ale ludzie są różni!
Nie każdy potrafi wywalić całe swoje "wnetrznosci" na ławe i mówić TO JA TAKI JESTEM.
Dajcie ludziom minimalny komfort! Kwaśniakos dobrze zrobił że pokazał to anonimowe dziełko. Jesteście tu również od tego aby coś powiedzieś o "rzeczy" człowiek-autor nie jest tak naprawdę potrzebny do tego. Piszmy co czujemy w stosunku do rzeżby, to wydaje się sednem.
Piszmy konkretnie, w zgodzie ze swoimi odczuciami.
Może lepiej unikać słow "niechlujstwo", "lenistwo" bo to może niepotrzebnie zrażać autora.
Bo ja tu lenistwa nie widzę.
Z pozdrowieniami dla Anonima.

Klimowski

Wysłany: 09-12-2009, 7:18    

sochar napisał wyżej - może lepiej unikać słów "niechlujstwo", "lenistwo" bo to może niepotrzebnie zrazić autora -
ku mojemu zdziwieniu raz jeszcze dodam, że wystawiając tu pracę liczymy się z krytycznymi opiniami, nie tylko z pochlebstwami.
...zrazić? :) hm, moze zmobilizować do działania

sochař

Wysłany: 09-12-2009, 7:30    

No to współczuję Jondrek. Nie masz najmniejszych zadatków na krytyka. Walisz jak ciupaską, gdzie popadnie i jak popadnie. Cóż, wgryzanie sie w temat nie jest twoją domeną.
Ostań w pokoju.

Klimowski

Wysłany: 09-12-2009, 9:34    

nie kumom! choć zem trzeźwy, tak mi sie zdo. Zaś tu musem przytocyć słowa jednego z mondrzejsych tego świata i m. in. Łon powiedzioł to, ze nie na wielkim sie przejedzies ale nojpryndzy na śliskim, sło mu ło g..wno. Jo Cie momo na razie za coś wiynksego niz to śliskie i se nie pogrywoj. Dej sie lubić, puki co!!! chyba ze Ci sie juz tu znudziło? ...i sukos zaczepki...To jest kolejny Twój pościk com nie zakumoł ło co w nim Ci idzie, choć rozmaite rechoty i kumanio rod rozszyfrowywać - nasłuchiwać zawse rod, tu sie żle pocuwom...:(!

sochař

Wysłany: 09-12-2009, 9:49    

Nie będzie specjalnego "tłumocenio"

Krucyfiks nie zasługuje na określenia typu "niechlujstwo"
I dlatego piszę : "OSTAŃ W POKOJU"

blackberry

Wysłany: 09-12-2009, 11:00    

Najsampierw zaznaczam żem tyż trzeźwy.
Krucyfiks zasługuje i nie zasługuje na na to określenie(niechlujstwo)
Sam krzyż z pewnością tak; Andrzej ma rację!
Do robienia zwykłej piany to jest reklama -Wizyra , Ariela etc . etc.
niech se chłopczok z cygaretem w gembie spamięta raz na całe swoje życie ,
I.....
nie czepiaj się Andrzeja , bo złośliuwy to fakt, ale uwagi Jego szczere są i trafne- nie naśmiewa się z nikogo.
Kto Go uważnie czyta zrozumie!!!
p.s.
A jak Waszmość nie zrozumiesz to jak Wos ciepne w te ropuche (praciokiem, u nas ciupag we wsi w folklorze ni mo :mrgreen: ) tak sie czkniesz gaciem na dywan.
A co tam niech mie Stach zbanuje musiałem to powiedzieć(ups napisać , nie bedzie byle koniosraj Jondrusia obrażał skądkolwiek jest zresztą , a przedstaw się z Imienia i Nazwiska!) :mrgreen:
HEEJ!!!

skoya 
aktywny forumowicz

Wysłany: 10-12-2009, 8:55    

No sochar najwyższy czas ujawnić swe prawdziwe oblicze i zdradzić tę tajemnicę gdzie leży ta miejscowość "kolwiek" wtedy się okaże czy ty hanys, gorol, górol, kaszub, kurp, czy jakaś inna, może wymierająca nacja jesteś. No chyba że STOLYCA :mrgreen: .
Jędrka to pewno gryzie mnie zresztą też :mrgreen: Pozdrawiam cię serdecznie ;-) :mrgreen:

sochař

Wysłany: 10-12-2009, 10:22    

Ot "charakterne" chłopaki. Nie będę się zniżał do tego typu dyskusji.
Forum jest rzeżbiarskie a nie karczemno- ludowe.
Powstrzymajcie sie od zbędnej napastliwości bo tylko sobie marke ustalacie.
Słowniki znaja setki słow zamiast piętnującego "niechlujstwa"
Więc może tak do słownika zamiast do butelczyny... :lol:

a jak stolica to co?
następny ADMINISTRATOR sie trafił
wyluzujcie bo to śmierdzi ksenofobią
edit: Juruś jaki ty piękny jesteś nieanonimowo podpisany (całe pięć godzin)!
ślizło ci się! mi niestety nie...

skoya 
aktywny forumowicz

Wysłany: 10-12-2009, 10:32    

:-D Tak podejrzewałem że "kolwiek" to stolyca :mrgreen:

skoya 
aktywny forumowicz

Wysłany: 10-12-2009, 10:36    

sochař napisał/a:

Więc może tak do słownika zamiast do butelczyny... :lol:

A to już niegrzeczność z Twojej strony :-(

Klimowski

Wysłany: 10-12-2009, 10:36    

nawołuję wszystkich, by ignorować takich anonimowych mądrali i nie odpisywać na ich wypowiedzi. Moim zdaniem Stasiu winien obok lampek wstawić napis, czy dany uczestnik na tym forum jest jawny lub temu podobne określenie, lub anonimowy. Człowiek się tu sili czasem na wiele sposobów a nie wie z jaką odrapaną czy niechlujną ścianą mówi.
Zaś co do Ciebie, Ty intelekcie anonimowy, zresztą już tu nie pierwszy taki krótkodystansowcze mierny - nie wiem w co ty grasz? wiem, że nic nie tracisz ale co chcesz zyskać?

blackberry

Wysłany: 10-12-2009, 10:45    

No jeśli jeszcze jest wakat na kustosza obiektu etnograficznego u Ciebie Andrzeju , to może na tom ciepłom posadkę co niektórzy polują.
I stąd ta kreatywność i aktywność na forum :mrgreen: :mrgreen: 8-)

sochař

Wysłany: 10-12-2009, 10:47    

Wszystko mierzycie swoja miarą.
Granie, rozszyfrowywanie tajemnych jakoby spraw, pienienie się, agresja werbalna to już wasza dobrze opanowana działka.
Jondruś, a jak by tak nawoływano aby ciebie ignorować?
Chyba byś tego nie przeżył. Bądź gwiazdą, ale pisz z sensem.

Wypowiedziałem sie tu w sprawie krzyża. Może coś o tym?

skoya 
aktywny forumowicz

Wysłany: 10-12-2009, 11:10    

No i mamy naszego Forumowego Palikota :-D
Coś ty chłopcze urwał się z komisji śledczej??????, :mrgreen: Ale teraz na poważnie: myślę że już pora spakować tornister i do szkółki- koniec laby i siedzenia w domku przed komputerkiem.

Klimowski

Wysłany: 10-12-2009, 11:27    

Wszystko mierzycie swoja miarą.
Granie, rozszyfrowywanie tajemnych jakoby spraw, pienienie się, agresja werbalna to już wasza dobrze opanowana działka.
Jondruś, a jak by tak nawoływano aby ciebie ignorować?
Chyba byś tego nie przeżył. Bądź gwiazdą, ale pisz z sensem!
-----
Biada artystom...
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Jezem górol i nie jednom przezył i myślem ze wiele mi przyńdzie przezyć, cego innym bym nie życył.
...myślem ze tego bym nie przezył, bo wiyncy mom przyjaciół w zyciu i tu na forowie (hmmm ;) )niz tych mni przyjaznych, cego kozdemu i Tobie tys życem. Więcy z Tobom nie pisem, póki sie nie przedstawis, byś kapke łodpowiedzialniyj uzywoł tu słówek wszelkich - i przez to mni gańby przycynis swoim sonsiadom (- rodzicom! i z tego co widać, to b. młodym), wtedy moześ sie równać z wieloma tu łobecnymi "prawami" i m. inn. zajmować sie krytykom. Wyciongom do Ciebie ręke, jak sie nie zastosujes do pokory a podskakiwać tu dali bedzies to i tak Cie tu inni zadepcom.

sochař

Wysłany: 10-12-2009, 11:30    

j.w.
no co tu dodać?
skoya dziwny jesteś człowiek

a jak pięknie podpisany! całe 6 godzin już nieanonimowy!

blackberry

Wysłany: 10-12-2009, 12:21    

Si tacuisses! philosophus mansisses
- Boecjusz

kiwak 
aktywny forumowicz

Imię: Sławomir
Nazwisko: Obłażewicz

Wysłany: 10-12-2009, 1:22    

Skoro żeś tu się zalogował jako rzeźbiarz zapożyczywszy tego wyrazu od naszych sąsiadów to nie bądź taki i przedstaw się pokaż swój dorobek twórczy chyba że go nie masz bo rzeźbiarzem może i jesteś ale czy masz odrobinę kultury to się zastanawiam pisząc do inny po imieniu sam jesteś anonimowy. Jędrek ma swój styl rzeźbiarski i kulturowy a co najważniejsze czy pisze głupoty czy krytykę czy coś innego zawsze się podpisuje to jest właśnie kultura której innym ujmujesz.

Gotfryd 

Imię: Zdzisław
Nazwisko: Gotfryd

Wysłany: 10-12-2009, 2:11    

blackberry - słuszne słowa, ale widać Temu filozofowi nie jest dane milczenie, więc trzeba pewnie coś z tym zrobić. Pożyjemy, zobaczymy .

Każdy kto dołączył do Forum rzeźbiarzy i pisze posty, prezentuje swoje prace, zabiera głos w dyskusji to przedstawia się by być w miarę wiarygodnym forumowiczem. By prawidłowo promować swoje prace, by przede wszystkim prawidłowo funkcjonować na Forum. Kto więc unika tego, co na ogół jest normą na Forum (jakimkolwiek) :?: :?: :?: Przede wszystkim osoby podszywające pod czyjś nick, zwykłe trolle mający na celu spowodowanie zamięszania na Forum. Być może mają z tego jakąś osobistą satysfakcję, że udaje im się wodzić za nos innych użytkowników. Są świadomi, że do swej dywersji używją IP innego użytkownika i wydaje im się, że są w ten sposób nie do rozszyfrowania i nie można ich zbanować, bo bana dostanie również osoba pod której płaszczykiem piszą :-/ Ja uważam, że w dobie postępu techik informatycznych nie ma chyba problemu do dorcia i ustalenia rzeczywistego adresu takiego "pasożyta" forumowego. Chcę też przestrzec taką osobę, która świadomie posługuje się czyimś IP, że naraża się na skutki prawne - jest to najzwyklejsze piractwo komputerowe.

Zdzich Gotfryd

skoya 
aktywny forumowicz

Wysłany: 10-12-2009, 2:21    

Moi drodzy wystarczy zobaczyć na jego posty- przecież to dzieciak zabawiający się w najlepsze. Najlepsze co można zrobić- ignorować a administrator sam wyciągnie z tego wnioski. PZDR

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 10-12-2009, 2:26    

Ano niegrzecznie ! I zastanawiam się, czemu służy takie "przygadywanie" :roll: W tym dziale, obiektywnie oceniamy nie osoby, które głos tu zabierają, tylko prace..które osoby chętne tu wystawiają. Każda z nich liczy się z tym, że może to być nie tylko pochwała, ale czasem i druzgocąca krytyka.
Poza tym..tworzymy tu społeczność rzeźbową, niekoniecznie karczmową, jest również przyjęte w zwyczaju, że pozostałym forumowiczom jednak się przedstawiamy..jest o wiele sympatyczniej, kiedy wiemy, z kim tu gadamy !
Kolego Sohar..zasady tego forum są znane. Więc proszę o merytoryczne treści, jak i do reguł się zastosowanie !

sochař

Wysłany: 10-12-2009, 3:39    

Ale... ja już się wypowiedziałem :-(
Rzeźbiarz ANONIMOWY który wykonał 'Krucyfiks" nie zasługuje na określenie leń lub niechluj. Słowa te napisane przez forumowicza roku są niegodziwe. Jak to forum jest rzeżbiarskie a nie karczemne to co to za posty te powyżej(od Morimy w górę)?
Rzeźba jest wykonana poprawnie. Mnie osobiście nie zachwyca ale czuję że każdy z was poszukuje. Ta praca jest efektem kogoś poszukiwań. Dobrze jest że dowiedział się że coś jest nie tak, tylko jak się dowiedział!

Ps: jeśli ciągle uważacie że tak piszą trolle no to nie macie wyjścia, trza pisać do kwaśniakosa o zbanowanie! Żeby nikt już nie odwazył się krytykować forumowicza roku...

pączk

Wysłany: 10-12-2009, 4:17    

SOCHAR MA RACJĘ

kwasniakos 

Wysłany: 10-12-2009, 6:56    

W tym momencie do blokowania kogokolwiek nie widzę jeszcze podstaw.
Faktem jest że człowiek "znikąd" zdążający zapewne "donikąd" na tym forum zwyczajnie kpi sobie ze społeczności forumowej,widząc że naszą zasadą jest jawność,pozostaje anonimowy biorąc udział w dyskusjach.

Czytaj Ty znikąd,do Ciebie jako osoby nic nie mam,nie mam nic do sposobu prowadzenia dyskusji,ale to że olewasz zwyczaje panujące na tym forum a zalecenia admina masz za nic,to to mnie wku....wia.
Masz dwa dni by uzupełnić dane ,mniejsza czy będą prawdziwe,nie stoję o to,jeśli nie usunę Ci konto bez zbędnych ceregieli z banowaniem,skoro na starcie chcesz wprowadzać tutaj swoje prawa i zasady.Wymagania na tym forum są nie wielkie,więc nie rozumiem Twego zachowania.Możesz też założyć własne forum i tam łamać zasady które ustanowisz,i myślę że to będzie dla Ciebie odpowiednie miejsce. :cry:

P.S
Zwróć też uwagę na swój adres IP,bo ja już zwróciłem i coraz bardziej mnie to zaciekawia,gdy zaś ciekawość weźmie górę nad moim lenistwem,dotrę do sedna bez większych trudności.

sochař

Wysłany: 10-12-2009, 7:21    

No dobra, kwaśniakos robi offtopa to widać można.
Obiecałem że uzupełnię to uzupełnię.
Czegoś tu nie rozumiem. Godfryd czyni jakieś aluzje teraz ty wyskakujesz z rewelką w postaci IP! A o co ci chodzi?! No każdy ma jakis tam adres chyba że mój jest jakiś wyjatkowy bo nie rozumiem. Napisz wszystkim z czym masz problem i będzie jasność!

zyga 
aktywny forumowicz

Imię: Zygmunt
Nazwisko: Famuła

Wysłany: 11-12-2009, 1:02    

W tej gorącej polemice umknęło gdzieś meritum sprawy.
Anonimowy uczestnik forum wystawił pod ocenę swoją pracę. Z jakiś wzgledów chciał być anonimowy. Obstaję przy tym że ma do tego prawo. Nie może napisać postu z wyjaśnieniem że pozostawił taką a nie inną np. fakturę drewna, bo by się ujawnił.

I mam pytanie do Stacha-Admina. Czy możesz temu rzeźbiarzowi wysłać na PW hasło (znane tylko Tobie) by mógł zalogować się i pisać jako np. "Anonim 001".
Może to trochę wyjaśni a może uspokoi nieco polemikę.

skoya 
aktywny forumowicz

Wysłany: 11-12-2009, 1:31    

bardzo dobry pomysł ;)

sochař

Wysłany: 11-12-2009, 3:59    a to ci kwiatki

zyga napisał/a:
W tej gorącej polemice umknęło gdzieś meritum sprawy.
Anonimowy uczestnik forum wystawił pod ocenę swoją pracę. Z jakiś wzgledów chciał być anonimowy. Obstaję przy tym że ma do tego prawo. Nie może napisać postu z wyjaśnieniem że pozostawił taką a nie inną np. fakturę drewna, bo by się ujawnił.

I mam pytanie do Stacha-Admina. Czy możesz temu rzeźbiarzowi wysłać na PW hasło (znane tylko Tobie) by mógł zalogować się i pisać jako np. "Anonim 001".
Może to trochę wyjaśni a może uspokoi nieco polemikę.

Pomysł przedni.
Nareszcie jakiś prawdziwy anonim bedzie się mógł aktywnie wypowiadać!
A nie jakiś tam sochař.
Ej ludzie ludzie uczę się was ale już chyba nie zrozumiem...

pozdrawiam (wierchuszkę też, albo zwłaszcza)

gluch

Wysłany: 11-12-2009, 7:05    

też myślę , że Sochar ma rację, tak potrzebna krytyka , powinna się odnosić do pracy, a nie autora pracy, powinna pomagać a nie obrażać twórcę. Uważam ,że użyte przez
Klimusia określenia są faktycznie niestosowne. Myślę też , że miałem racje apelując
by nie prezentować prac anonimowych.

Klimowski

Wysłany: 11-12-2009, 7:21    

Mietek! coś Ty!
ło co tu chłodzi ??? BABY!!!!?!?!?! :cry:
:cry:
ZAŁAMA !!! :cry: ! BABY! :cry: !

bez urazy Drogie Panie;) - inne kobiety
na znak protestu nie dajem dziś zodnych zdjęć do mojej chrzcielnicy i zacołem dziś nagrobek na zamówiynie. Milcze do Świąt!!
..jade po piwo , kruca f... z Wami! :0

gluch

Wysłany: 11-12-2009, 7:55    

Bez urazy Andrzejku , ja zawsze jestem szczery, Też uważam ,że wyrazy leń i niechluj
nie powinny się tam znaleźć. Była umowa , że oceniamy pracę. Forowicz Roku musi
być aktywny, dlatego proszę , żadnych strajków , czekamy na prezentację ostatniej
pracy, ja też wkleję ostatnią swoją to sobie na niej odbijesz. Pozdrawiam Hej

sochař

Wysłany: 11-12-2009, 10:30    

no i tyle w tym temacie
ZIJ I NECHOJ ZICZ....... niestety to tylko teoria
pozdro dla jozefa chromka :-)

jozef chromek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 11-12-2009, 11:08    

Pozdrawiam szerdecne kolege,sochar...!!!!!!sochař

zyga 
aktywny forumowicz

Imię: Zygmunt
Nazwisko: Famuła

Wysłany: 12-12-2009, 2:43    

sohar napisał:
Pomysł przedni.
Nareszcie jakiś prawdziwy anonim bedzie się mógł aktywnie wypowiadać!
A nie jakiś tam sochař.
Ej ludzie ludzie uczę się was ale już chyba nie zrozumiem...

pozdrawiam (wierchuszkę też, albo zwłaszcza)[color=olive]
[/color]

Sohar, głowa do góry.
Zrozumiesz ludzi,zrozumiesz. Wszystko przed Tobą.
Gdybyś zechciał wejść w "Bieżące sprawy Forum", podtytuł: "Obiektywna ocena prac"
już miałbyś nieco jasności w interesującym Cię temacie.
Gdybyś wątek "Krucyfiks" śledził od pierwszego postu, wiedziałbyś że osoba prezentująca tę pracę nie jest anonimowa dla Admina.
Eksperyment z anonimową prezentacją może skończy się na "Krucyfiksie", choć mnie ta forma nie przeszkadza.
Dla porządku dodam że to nie jest moja praca,nie jestem więc stroną w sporze.
Pozdrawiam

sochař

Wysłany: 12-12-2009, 2:53    

zygo drogi
nic ale to nic nie mam do koncepcji anonimowego oceniania prac
watek śledziłem a mój post cytujący Ciebie drogi zygo jest tylko wypadkową wcześniejszej wymiany zdań z kwaśniakosem
zapewniam, że nie chodzi o ciebie
pozdrawiam

kwasniakos 

Wysłany: 12-12-2009, 6:20    

Nie mogę wysłać innego hasła dla ewentualnego konta "Anonim" osoba ta może sama zarejestrować się pod tą nazwą i pisać w obronie swej pracy.
Jeśli to konieczne to niech autor rzeźby właśnie zarejestruje się pod taką właśnie nazwą.Konto zostanie usunięte po wygaśnięciu dyskusji w tym temacie.

Darek_M 
aktywny forumowicz

Imię: Dariusz
Nazwisko: Mucha

Wysłany: 12-12-2009, 7:55    

Mam odczucie i pewnie nie tylko ja ,że forum traci swoją funkcję jaka była w założeniu.
Większośc ciekawych osób z naszego forum (Mazur,Bogusław,Małgorzata,Gotfryd,Wrujek ,wielu innych a teraz Klimowski) ucieka lub ogranicza się do biernego uczestnictwa w nim .Jest coraz mniej metorycznych tematów i porad.Forum przeradza się w miejsce gdzie można komuś dociąć lub skrytykować.Co jakiś czas pojawiają się osoby ,które psują tak wspaniała atmosferę jaka była na tym forum jeszcze na wiosnę tego roku. Forum miało być miejscem gdzie mozna było zaprezentować swoje prace lepsze czy gorsze ale dla kogoś samego bardzo wazne. Dla mnie dało bardzo dużo ,większośc wiedzy na temat rzezbienia zdobyłem właśnie z tego forum .Nie dajmy się prowokować osobą ,które ta atmosferę psują a w zamian nic dobrego nie wnoszą . Ignorujmy takie posty zanim przerodzą się w kłutnię ,czy też obelgi .
Może nadchodzące Swięta Bożego Narodzenią dadzą do myślenia , gdyż naprawdę forum dużo traci :-( :-( :-(

FREDEK 
aktywny forumowicz

Wysłany: 12-12-2009, 11:55    

Zanim sie tutej zalejestrowołem na to zacne i błogate w wiadomłości i galerie fłorum, długo i uwoznie śledziułek kłozdy napisony płost , było zawdy fajnie i wesoło nawed mozno sie było pośmioć . A teroz w łostatnim casie to nic tylkło kłutnie . Dobrze napisoł powyzy DAREK to fłorum duzo traci . SOCHAR bez łobrazy ale nie rozumio cemuś taki straśnie anonimłowy, jak tak dali bedzies robiuł to mało kto cie tu serjo nie bedzie traktowoł .Heeeeeeej.

sochař

Wysłany: 12-12-2009, 12:08    

dlatego poprosiłem kwaśniakosa o usunięcie mojego konta
bedzie spokój do momentu aż pojawi się znowu jakiś nowy "trochę inny"
któremu znowu zaczną skakać do nogawek podejrzane indywidua
które ze skamlaniem i w pośpiechu będą na szybko poprawiać swoje profile aby nie podpaść pod określenie "anonimowy" np. ...
bywajcie zdrowi

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 12-12-2009, 3:40    

Sochar..inteligentnie dużo rzeczy kumam, ale Ciebie nijak nie rozumiem :roll: Tak Generalnie krytykujesz co niektóre osoby, a nie o to na tym forum..i w tym temacie chodzi.
Nie bardzo wiem, o co właściwie Tobie chodzi..jeżeli Twoją pasją jest drewno i rzeźba w drewnie, to może niech znajdą się wypowiedzi jakoweś w tych tematach.

Prawdą jest, że ostatnio na forum za dużo czczego gadania i drobiazgowych, nieistotnych spraw rozpatrywania. Już nie mówiąc o tym, że pracownie pajęczynami zarastają :-/
Forumianie..a sio do świątecznego ich porządkowania :mrgreen:

Odpowiedz do tematu