Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Najazd na Jozefka :)
Autor Wiadomość
Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc

Wysłany: 24-08-2009, 10:59    Najazd na Jozefka :)

Jozefek.. tak sobie pomyślałam, że Twoja pracownia będzie dobrym miejscem na opisanie naszego spotkania :mrgreen:

W poprzedni weekend plecak zapakowałam i do Jozefka na Słowację się wybrałam..na Orawę, gdzie ma bardzo fajną chatę. Nasze spotkanie będę długo wspominać, bo było baaardzo miłe. Jozefek nasz jest bardzo fajnym, otwartym i wesołym czlowiekiem. Z dogadaniem się też nie było właściwie żadnego problemu :-P
Chata jest w bardzo ładnej okolicy..a wokół tylko cisza..cisza..i cisza :mrgreen: Wspaniałe miejce na obcowanie z przyrodą i relaks, a w chacie wszystko co potrzeba.
Bardzo się cieszę, że miałam okazję poznać naszego forumowego Jozefa :mrgreen: I tak sobie pomyśleliśmy z Jozefkiem..że ta jego chata jest na spotkanie w większym gronie bardzo dobrym miejscem. Mam nadzieję, że uda mi się Was zachęcić drodzy forumianie..i zmobilizujemy się na jakieś spotkanie, nawet połączone ze wspólnym rzeźbowaniem :mrgreen: Miejsce nie jest dalekie, bo naprawdę rzut beretem od granicy.
A tutaj parę fotek z naszego spotkania..

Na pierwszych fotkach oczywiście chata i urokliwe okolice. Wnętrze chaty w drewnie, duża kuchnia, a nad tymi stromymi schodami dwie wygodne sypialnie. Dalej Jozefek w roli "szefa kuchni" ..gulasz z kociołka był niebiański :mrgreen: , a ja staram się pomagać :-P
Na dwóch ostatnich zdjęciach widać Jozefkowe pociechy ..Weronika i Tomaszek.

Jozefek..bardzo Ci dziękuję za ten fajny weekend :mrgreen:

Klimowski
[Twój profil został usunięty!]

Wysłany: 25-08-2009, 9:15    

kurna! i jak tu ludziom nie zowiścić! nojlepi zostawić tyn materiał i komentarz do zdiyńć bez tzw. komentarza!! za robotom na ewentualnym takim historycznym spotkaniu nie marzym (myślem ze jest nos wiyncy takich lewusów, prowda?) ale za spotkanim w tak bajkowym miejscu i z tak zacnymi ludkami " z forumowego uciapraniska" jak Marysia i wieluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nie mni zocniejszych ( bojym sie wymieniać, by kogoś nie pominąć) jo chciołbych poznać 99% "zakrynconych" w tym Benjusza , Kormorana i "filozofa" z ładnym uśmiychem. Stasiu weź tyn kapelus ze sobom.PYTANIE KIEDY I ZA ILE??? ŁOBECNOŚć ŁOBOWIĄZKOWO! Pozdro dlo Jozefka gospodorza! jo deklarujem integrować sie ale z łosobami towarzyszącymi! nie zostawie mojej Dorotki w chałupie samej, a jo w tym casie byde uganioł sie za innom cy innymi?! no niy! Hej!

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 25-08-2009, 10:01    

Jondruś.. jako PIYRWSZY ochotny na zaintegrowanie, mos u mnie wielkie zaplusowanie :mrgreen: U Jozefka jest we chałupie trochę miejsc do spania, więc lepiej Dorotki nie ostawiać w chałupie samiuśkiej samej :mrgreen: Ja też będę mieć bacę u boku, no..ale ktosik musi mnie przywiźć, a łon ma samochód :mrgreen:
Miejsce jest rzeczywiście urokowe, a Jozefek chętny przygarnyć bractwo rzeźbowe, jeno że trzeba by chyba utrafić w czas poplenerowy :roll:
Dla zachęty jeszcze zamelduję, że gulasz kociołkowy Jozefkowy wybornie smakuje :-P .
Jak się forumowe kamractwo zdecyduje..to bydzie naprowdę fajniście, że heeeeej!

jozef chromek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 25-08-2009, 10:45    

Ahoj Morimecka,Ahoj Bracia,Naprawde bylo to super spotkanie z nasim aniolkym....bardzo jeg sze pociesul,i mieli sme sy co powiedzedz,ludze moji mozece banowac ktory jo wosobne nepoznoce,i dla tego wos zaprasam na chate i mogli by sme zorganizowac takie wienkse spotkanie kto by mol zaujem,ale lyn rzezbiarzi a rzezbiarzky a mogo byc i "filozofy" ;-) Pozdrawiam Klimowskiego i rod by jeg i cebje spoznol...a nemachruj s tym kapelusym,jo mom pjknejsi i wzoncnejsy bo je wod Morimecky...ale i tak nezalezy na kapelusze ale na tym co je pod kapelusym :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ;-) Pozdrawiam szerdecne,I dzeky ci Morimecka za ten wekend i za to ze jestes-Ahooooooooooooj Do zabacenia!

sylwek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 27-08-2009, 2:07    ejjjj sie miło ogląda

Józefku choć się nie znamy osobiście to juz sie mi widuje ze się kiedyś spotkamy a tak po części sympatie budujesz bo Marysię moją koleżaneczkę znam i Andzrzejka Klimowskiego tys.Takie spodkanie w tak szacownym gronie byloby ejjjjjjjjjjjjjjj pograne i pośpiewane.Dysponuje gitarką.Zapraszam do mojej galeryjki -misiobb i na temat:Najazd na sylwka-poznasz bliżej rodzinkę moją.Pozdawiam

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 27-08-2009, 2:34    

Ahoooj Jozefek :mrgreen: no to zrobiłam reklamę Twojej chaty ! Teraz to już tylko trzeba zorganizować to nasze polsko-słowackie spotkanie :mrgreen: A jak Sylwek obowiązkowo zabierze swoją gitarę, to naprawdę będzie śpiewanie że heeej!
Tylko trzeba pomyśleć kiedy się wszyscy zbierzemy i na Jozefka najedziemy :mrgreen:
Tylko nie pod koniec września..bo urlopowo na oktoberfest wyjeżdżam :-P

gluch

Wysłany: 31-08-2009, 7:19    

Mam wyjatkowe szczęście bo ostatnio na plenerach wszystkich Was poznałem osobiście,
łacznie z Józiem , poznałem i były to dlamnie bardzo przyjemne spotkania. Józku Mariana i Martina z Hrustina biore na plener do Opalenicy k.Poznania tak ,że nasze kontakty owocują

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 01-09-2009, 9:28    

Hej Mietku..a Ty tak w razie co nie masz też w planie na Jozefka najazdowanie ??? Ja myślę, że będzie to naprawdę fajne spotkanie :mrgreen: Tylko że znów tu ciszą zawiało..chłopaki, chyba nie rozmyśliliście się z tym spotkaniem :roll: Ja każdą bądź razą jeszcze dziś wyslę do Jozefka w tej sprawie zapytanie :mrgreen:

gluch

Wysłany: 01-09-2009, 9:43    

Ja Morinko wolę się jednak spotykać na plenerach i łączyć przyjemne z pożytecznym.
Na pewno na drugi rok spotkam się i też z Józkiem i myślę ,że na plenerze. Pozdrawiam

Klimowski

Wysłany: 02-09-2009, 11:04    

hej Mieciu co Ty?!! przemencony cy co? wiys dobrze ze nie zawse w porze idzie przyjemne z pożytecnym, nie ściymniyj ino bier prym i mobilizuj!! no wiys jak przystało na jednego z WIELKICH to ciynko zaciongłeś teroz, tom wypowiedziom!
P.S. Dorotka pozdrowio Cie piyknie i zazdrości Ci takiego przywionzanio do plenerów, jak np. przywionzanie majom dziecka do kolonii

gluch

Wysłany: 03-09-2009, 8:50    

Jak sie Wam to uda zorganizować to dojade, ma tam tylko 100 km. Od 12 IX do 20 IX jestem na plenerze w Opalenicy. Pozdrawiam Hej

sylwek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 03-09-2009, 11:49    witajcie

ja tam stroje gitarke bo nuty juz som

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 03-09-2009, 2:49    

No chłopaki..i to jest odpowiednia postawa :mrgreen: Tylko że Jozefek coś zamilczany :roll: i co będzie, jak na niego ten najazd nie wypali ???
Ja mam też drugą opcję spotkania..i już o tym wcześniej wspominałam. Możemy spotkać się w Godziszce..to jest jeszcze bliżej, bo w pobliżu Żywca. Mam na gospodarza namiary i mogę zaklapnąć nocowanie.
Ponieważ wybywam na urlopowanie, więc najwcześniej będę mogła być 26-go na tym wiekopomnym spotkaniu :mrgreen: , a następny termin to początek października , więc trzeba cóś zadecydować, bo nam czas ucieka :mrgreen:
Sądzę jednak, że wolimy Jozefka najazdować ?
Jozefku..gdzie TY się nam chowasz :roll: :roll: :roll:

jozef chromek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 03-09-2009, 9:48    

Ahoj ahoj :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam was wsytkych szerdecne!!!!internet mi hapruje :evil: No bardzo mne cesy ze by sme sze spotkaly,ale tego roku sze mi nedo,ale kieby sce chcieli wi sze mozece spotkac ale be zemne :cry: :cry: :cry: Morimecka to tam uz pozno,to nima problem...ale latos na pewno i semnom sze spotkace aj kiby krompace padali.......Morimecka nechom na cebje organizacie......... ;-) Ahooooooooooooj-lubie was!

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 03-09-2009, 10:15    

No to już wiadomo ! Jozefku..strasznie wielka szkoda, że nie możesz spotkać się z nami :cry: :cry: :cry: , ale rozumiem że jesteś zawalony pracą, a i do chaty też masz dość daleko.
My możemy się spotkać..miejsce jest naprawdę ekstra na takie spotkanie. Ja w razie co nawet odpuszczę kufel piwa i szybciej zwłóczę z oktoberfestowa, żeby już w piątek dojechać do Novotowa i chatę przygotować. Ale przed wszystkim znów spotkać się z Sylwusiem, tow.Mieciuchem ( Mietku..jest dobrze, ale nie najgorzej jest :mrgreen: ), no i koniecznie i musowo zapoznać Jądrusia :mrgreen:
Jeżeli chodzi o tą drugą opcję..Godziszkową, podaję link..ja tam osobiście byłam i z gospodarzem słowo zamieniłam..można tam zwłóczać na spotkanie.
Trzeciej opcji nie podaję, bo dysponuję małometrażowym mieszkaniem :-P
Myślę, że opcjonalnie ten termin 25-27 będzie większości pasować, więc wszyscy forumianie mili..proszę się tu porządnie na spotkanie deklarować :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://www.skalite.neostrada.pl/

Klimowski

Wysłany: 08-09-2009, 10:04    

Widze ze ze względów atmosferycznych , spotkanie integracyjne zostaje przeniesiona na bliżej nieokreślony termin. Cytuję Marysię..prosze się tu porządnie na spotkanie deklarować... hmmm, widze ze jedynie łopróc mnie to mozno licyć jedynie na górola, Andrzeja, Klimowskiego no chyba ze jesce na Jondrusia, to ze mnom byłoby nos z piynciu, a bych zapomnioł ze jesce na artyste z Łączki mozno licyć.
Marysiu jest nos sześciu chłopa!
No to do wiosny, aż przyjdzie pobudzynie ( przebudzynie) Hej!

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 09-09-2009, 12:30    

No nie !!! ni ma zimowego spania..jak tylko ściągnę z tego oktoberfestowania, to syćkich będę za uszy targać na zintegrowanie :mrgreen: no, ale dwie kobity na tych sześciu chłopa prężnego :shock: ..oj, cheba lekko nie byndzie :mrgreen:
Jondruś, ja myslę, że ludziska się nad nami ulitują i na spotkanie przywędrują. Jeno że nie wiem, jak dalej organizować, bo od niedzieli będę na trochę oderwana od forumowa. Więc w razie co, dajcie ludziska chętni do tej niedzieli znać, co i jak !
A swoją drogą..wiysz Jondruś :roll: w razie co łodwiedzę teren łączkowy i sami zakonsumujemy browarek łoktoberfestowy :mrgreen:

sylwek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 18-09-2009, 2:54    Witajcie

Ja się cały czas pisze na spodkanie - gitarka w pogotowiu a myślę że andrzejku weżmiesz jakiś instrument skrzypki akordeon może to byłoby ciekawe zestawienie.Heeeeeeeeej

Klimowski

Wysłany: 26-09-2009, 8:50    

... ale ten czas dziwnie szybko leci. Myśle że w tym roku nie dojdzie do forumowego spotkania, bo bractwo nie lgnie do siebie, no chyba muszą się bliżej poznać. Myślę, że z wiosną przyjdą nowe pomysły i zapały, trzeba poczekać. Do tego czasu i Tobie życzę wieeeelu pomysłów rzeźbiarskich i przede wszystkim utrzymania swoistego stylu i kursu na co dzień. Pozdrowieńka dla słodkiej rodzinki!
Gościłem u siebie w sierpniu wielu poważnych artystów, również Twojego kolegę z okolic Bielska, kierunek na Szczyrk, o którym opowiadałeś ( twórca legendarnej szopki itd) miał mi przysłać zdjęcia ale cisza do dziś.
Pozdrowieńka!

sylwek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 29-09-2009, 1:58    Witajcie

piwko - oczywiscie butelkowe w pogotowiu ;) do miłego

jozef chromek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 29-09-2009, 3:05    

No tak na kiedy to spotkanie zorganizujeme????

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 30-09-2009, 3:26    

No właśnie..kiedy :roll: Ja myśle, że póki jeszcze pora nie zimowa, można by jak najbardziej się zmobilizować i któryś z weekendów październikowych na spotkanko zaplanować. A jesień to taka cudna i romantyczna pora :mrgreen: Gitara, ognisko i piwko..to jak..wyjdzie co z tego albo nie :roll:

Odpowiedz do tematu