Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Moja orawa
Autor Wiadomość
jozef chromek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 22-02-2009, 6:52    Moja orawa

Witam was,kilka fotek ostatnego wekendu na orawie,byl tam i was prezident sympatycny....

Kulka 
aktywny forumowicz

Wysłany: 24-02-2009, 4:02    

Ahoooj! Jozefku...ale mi zapachniało górami...oj a jak mi zatęskniło się...ach jo!!..ta chałupka ślicna drewniana za Tobą na zdjęciu to Twoja?...a dzieciątko to Twoje?...a koniki?...bo prezydent to nasz..poznaje...hi hi...a co tam smacznie popijasz?...herbatkę po góralsku?..ale ze mnie ciekawskie babisko...sorki.. ech góry pikne były są i będą... :lol: :lol: :lol: pozdrowionka

Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc

Wysłany: 24-02-2009, 9:32    

Ech..pikne a pikne te góreczki, czy to sloweńskie czy nasze :mrgreen: Oj bede ci ja bede na dniach po góreczkach hasać :mrgreen: Wprawdzie wolałabym pohasać własnymi nogami, ale że stoki białe..więc przyobiecałam bacy jednemu, że spróbuję powrócić do nauki szusowania :shock: Jakby ktoś chciał zobaczyć jełopę stokową..to przybywajta na Podhalowo :mrgreen: :mrgreen:
Jozefku, super fajne te zdjęcia..chałupka drewniana też całkiem niezła :mrgreen: No właśnie..minka zadowolona..czym ta herbatka w kubeczku doprawiona :roll: :mrgreen:

jozef chromek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 24-02-2009, 9:31    

Kulka napisał/a:
Ahoooj! Jozefku...ale mi zapachniało górami...oj a jak mi zatęskniło się...ach jo!!..ta chałupka ślicna drewniana za Tobą na zdjęciu to Twoja?...a dzieciątko to Twoje?...a koniki?...bo prezydent to nasz..poznaje...hi hi...a co tam smacznie popijasz?...herbatkę po góralsku?..ale ze mnie ciekawskie babisko...sorki.. ech góry pikne były są i będą... :lol: :lol: :lol: pozdrowionka
Ahoj Kulecka,to moja Chalupka,a i mam nadzeje ze i dzeciatko moje,a prezident waszhttp://forum.rzezbiar...oj...pozdrawiam serdecszne!!!

jozef chromek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 25-02-2009, 8:18    video

http://video2.v2.tvp.pl/2009/02/21/193367/film.asf

Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc

Wysłany: 25-02-2009, 9:15    

Czym to wideło otworzyć ? bo generalnie to tylko winamp mi się otwiera..ale w nim też nic nie widać :evil:

jozef chromek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 26-02-2009, 2:57    

Morimecka,neznam,mne to idze spuscic ale polecam to zabacic,to je s tyg kumotereg...Pozdrawiam serdecszne....Ahooj

[ Dodano: Sob 10 Kwi, 10 11:12 ]
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

[ Dodano: Sob 10 Kwi, 10 11:13 ]
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

[ Dodano: Nie 11 Kwi, 10 00:07 ]
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Odpowiedz do tematu