Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: kwasniakos
27-06-2009, 4:53
Post pod postem?.Nie
Autor Wiadomość
kwasniakos 

Imię: Stanisław
Nazwisko: Kwaśniak

Wysłany: 21-02-2009, 7:13    Post pod postem?.Nie

Drodzy Koledzy

W związku z pewnymi nieporozumieniami dotyczącymi łączenia postów przez administratora,tworzę tutaj temat choć napisano o tym w regulaminie widać jednak że nie każdy czyta regulamin,postanowiłem napisać tutaj tylko odnośnie tego tematu.

Proszę byście zastosowali się do zasady pisania postów i oszczędzili mi dodatkowych zajęć w obsłudze forum.

Nie należy pisać postu pod postem w odstępach kilku czy kilkunastu minut,oraz w czasie gdy istnieje możliwość edycji postu.Czas edycji ustawiony jest na 24 godziny i to powinno wystarczyć na dodanie pominiętych treści i poprawienie czegoś.Wyjątkiem jest gdy nikt nie odpowiada w danym temacie to można pisać do samego siebie,ale czy byłby to sens?

Napisano o tym i w regulaminie pisałem też o tym wielokrotnie na forum.
Dla wrażliwych czy nie kumających w czym rzecz powiem ,ma to na celu utrzymanie przejrzystości forum i jego zwięzłości,oraz zapobieżeniu tak zwanemu "nabijaniu ilości postów"
Nie należy też pisać pustych jednowyrazowych postów typu"Och,czy Ach" bo one nic nie wnoszą do tematu a jedynie zaśmiecają bazę forum powodując niepotrzebnie jej rozrost.

Dlatego wszystkie posty pisane jeden pod drugim przez tą samą osobę,Będą w bieżących tematach i sukcesywnie na całym forum łączone.Zajmie to trochę czasu jest jednak konieczne dla zapewnienia jak najlepszego działania forum od strony technicznej(gdyby jakieś zdanie przy tych operacjach uciekło,proszę traktować to jako błąd w sztuce nie zaś jako złośliwość)

Myślę że jasno przedstawiłem tą kwestię,gdyby jednak były jakieś wątpliwości proszę pisać postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam wszystkich,szczególnie piszących post pod postem :-D

waski 
aktywny forumowicz

Imię: Marek
Nazwisko: Wąski

Wysłany: 05-02-2011, 2:29    

Odświeżam ten temat i proszę o przeczytanie tego , co napisał Administrator naszego Forum .
Przypominam i proszę użytkowników o nie pisanie post pod postem . Takie posty będą łączone w jeden przez moderatorów .
Proszę o pisanie na temat i w odpowiednich działach . Posty nie na temat , mogą być usuwane lub przenoszone do innych działów . Nie nadużywać emotek .
Nie pisać krótkich postów , które nic nie wnoszą do tematu . Przykład " Fajne x: x: x: x: " , lub tym podobne . Takie posty mogą być usuwane .
Proszę do luźnej wymiany poglądów , zakładać tematy w Hajd Park-u .
Na Forum robi się coraz większy bałagan . Proszę o stosowanie się do tych uwag .
To już kolejna moja prośba , którą do was kieruję .

kwasniakos 

Imię: Stanisław
Nazwisko: Kwaśniak

Wysłany: 05-02-2011, 6:31    

Tak potwierdzam i ostrzegam
Pisząc krótkie i w sumie bzdurne posty,tym razem przysporzycie nam roboty przy forum,i narazicie na stratę czasu który każdy z nas mógłby wykorzystać na inne pożyteczna rzeczy.

Jednak jeśli się tak będzie działo,posty zostaną usunięte czy też połączone.

Nadużywający naszej cierpliwości,(bez względu kolega czy nie) dostanie blokadę pisania na dwa tygodnie.

P.S
Mamy teraz pewien problem ze spamem na forum,objawiającym się rejestracją nowych kont i zamieszczaniem wątpliwej treści wpisów w obcych językach.

Wszyscy piszący posty w wyżej omówiony sposób są takimi"wewnętrznymi spamerami forum" właściwie działającymi na jego szkodę.

NIE BĄDŻ SPAMEREM-pisz zgodnie z naszymi zaleceniami

Odpowiedz do tematu