Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
WITAM
Autor Wiadomość
HaSaKi 
aktywny forumowicz

Wysłany: 28-01-2009, 5:20    WITAM

Witam wszystkich w mojej pracowni. Nazywam się Przemysław Zdziech i tak się składa, że od 12 lat zajmuję się rzeźbiarstwem, chodź z wykształcenia jestem pedagogiem pracy :mrgreen:
Przez cały ten okres czasu pracowałem w wielu pracowniach rzeźbiarskich, a od listopada 2008 w końcu udało mi się założyć własną działalność gospodarczą... Nie ma co się rozpisywać, trzeba działać!!! Zapraszam wszystkich do tematu "MOJE WYPOCINY" :mrgreen: , gdzie na razie jest pusto :oops: , ale niedługo zbiorę wszystkie fotki do "kupy" i będę mógł przedstawić je forumowiczom i nie tylko. Pozdrawiam i zapraszam. :arrow:

kwasniakos 

Imię: Stanisław
Nazwisko: Kwaśniak

Wysłany: 28-01-2009, 5:45    

Cześć Przemku :-D

No to jestem pierwszym odwiedzającym Twoją pracownię,wiesz nawet nie wiedziałem że jesteś na forum niemalże od początku,bo od października 2007 wtedy forum było malutkie i były problemy z jego działaniem,upadało i podnosiło się aż dotrwaliśmy do dzisiaj kiedy to możemy spotkać się w Twojej wirtualnej pracowni.

Wypada życzyć najlepszego pod dachem nowej PRACOWNI :mrgreen:

Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc

Wysłany: 28-01-2009, 6:27    

Hej Przemku :-D I ja z ciekawości, a przed wszystkim z przywitaniem tu zaglądnęłam :mrgreen: Im nas więcej, tym większa nasza już prawie kolonia artystyczna ! Jak już uskutecznisz zagospodarowanie, to oczywiście objaw się owymi wspomnianymi "wypocinami" :mrgreen:

HaSaKi 
aktywny forumowicz

Wysłany: 29-01-2009, 1:27    

Jak tylko wszystkie zdjęcia pomniejsze, to od razu je wrzucę, razem z fotkami warsztatu, dłut, itd. Pozdrawiam. Właśnie skończyłem rzeźbić i pomyślałem, że wejdę na forum i looknę co się dzieje, przymierzam się do nowego zamówienia, leśny duszek 1,20 m, ale przetarłem całą lipę jaką zakupiłem i teraz będę musiał kleić, a drewno mokre, chyba klient będzie musiał zaczekać. Chyba że suszarnia... jeszcze pomyślę...

maciej
[Twój profil został usunięty!]

Wysłany: 11-07-2009, 6:13    Re: WITAM

HaSaKi napisał/a:
Witam wszystkich w mojej pracowni. Nazywam się Przemysław Zdziech i tak się składa, że od 12 lat zajmuję się rzeźbiarstwem, chodź z wykształcenia jestem pedagogiem pracy :mrgreen:
Przez cały ten okres czasu pracowałem w wielu pracowniach rzeźbiarskich, a od listopada 2008 w końcu udało mi się założyć własną działalność gospodarczą... Nie ma co się rozpisywać, trzeba działać!!! Zapraszam wszystkich do tematu "MOJE WYPOCINY" :mrgreen: , gdzie na razie jest pusto :oops: , ale niedługo zbiorę wszystkie fotki do "kupy" i będę mógł przedstawić je forumowiczom i nie tylko. Pozdrawiam i zapraszam. :arrow:

kwasniakos 

Imię: Stanisław
Nazwisko: Kwaśniak

Wysłany: 12-07-2009, 5:17    

No tak Macieju,masz rację długo czekamy na prezentację prac naszego kolegi,bądźmy jednak cierpliwi ,zaczekajmy jeszcze :-D
Pisząc post należy jednak napisać też coś od siebie by było wiadomo w czym rzecz,nie należy stosować samych cytatów,tym razem wpis ten zostawię,bo wydaję mi się że ma on na celu mobilizację Hasaki do działania,w innych przypadkach posty będące cytatami bez komentarza autora będą usuwane.
Swoją drogą to i Ty mógłbyś skrobnąć kilka słów o sobie w odpowiednim dziale i nie był do końca anonimowy? :mrgreen:

Odpowiedz do tematu