Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
v FETIWAL SZTUKI 4-7 GRUDNIA 2008
Autor Wiadomość
Romankrzak 
aktywny forumowicz

Wysłany: 26-10-2008, 12:20    v FETIWAL SZTUKI 4-7 GRUDNIA 2008

Proszę przyjąć to jako propozycje nie reklamę.Zapowiada się ciekawie.Tak w tajemnicy :-/ to informacja zza kulis ,W tym samym czasie Będzie Forum ONZ poświęcone - globalnej ekologi.
Można liczyć na gości z całej europy jak coroku ale również na kawałek świata.
Namiary na organizatora
www.festiwal.mtp.pl
e-mail: festiwal@mtp.pl
Preferowane: malarstwo,rzeźba,grafika,fotografia,metaloplastyka,tkanina,ceramika,szkło,biżyteria,sztuka ludowa.
Są dostępne art.do twórczości plastycznej oraz dekoracje i ozdoby świąteczne

W rozmowach ze znajomymi to potwierdzali iz w zeszłym roku to po dwóch dniach ni mieli
jusz co wystawiać,poszło na pniu a i ceny mieli dobre,
W tym roku sam się wybieram ale Jako uczestnik wystawca i będe robił małay pokas.
Zobaczymy jak to będzie ,może na wymarzone dłutka starcz i troche na świąteczne prezenty
SORY ZA JAKIŚĆ ZDJĘCIA- katalog odbija światło :-P
Pozdrawiam

Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc

Wysłany: 12-11-2008, 10:03    

Romanie, wygląda to nawet ciekawie :-D Chciałam trochę po tej podanej stronce pobuszować, ale coś mi się źle działa. Z tego, co zdążyłam wyczytać, zorientowałam się, że tacy jak ja zwykli śmiertelnicy też mogą się na tych targach pojawić. Masz może w tym temacie więcej informacji ? Rodzinę pod Poznaniem zaposiadam..więc kto wie...?

mazur 
aktywny forumowicz

Wysłany: 13-11-2008, 2:57    Bardzo pożyteczna informacja

Bardzo ciekawa informacja o tym Festiwalu Sztuki w Poznaniu, panie Romku. Po raz pierwszy słyszę o czymś takim. Choć prawdę mówiąc nie rozglądałem się po Polsce zbytnio. Po prostu nie mam co sprzedawać. A tam trzeba by mieć co najmniej 10 prac do sprzedania, żeby opłacało się tam jechać (ode mnie to szmat drogi) i opłacić swoje stoisko.

Może w przyszłym roku zrobię jakieś prace na ten Festiwal. Dobrze zarobię i zapromuję się. Przy tym oczywiście chciałbym tam wykonywać jakąś rzeźbę w drewnie, żeby wzbudzić zainteresowanie, zapromować się i może nawet otrzymać jakieś dobre zlecenia, oferty... Kto wie.

Na początku maja br. jakaś pani z działu promocji miasta Przemyśla dzwoniła do mnie i prosiła o udział w pokazie profesjonalnego rzeźbienia w drewnie, na zamku w Przemyślu, podczas jakiejś imprezy. Nie miałem zbytnio ochoty ale się zgodziłem. Pod warunkiem że będzie mi się to opłacać. Pokryją mi koszty drogi i wynagrodzą za usługę. (Nie padła konkretna kwota, ale myślałem o 500 - 600 zł za dzień takiego pokazu). Obiecała że zadzwoni, niestety nie zadzwoniła. Zapomniała, albo myśleli sobie że ja powinienem na własny koszt tam przyjechać i siebie promować... A ja tego typu promocje mam gdzieś. O, tam w Poznaniu to jest to co mnie interesuje.

Ze swej strony dzięki panie Romku za tą informację. 8-)

Romankrzak 
aktywny forumowicz

Wysłany: 13-11-2008, 9:01    FESTIWAL SZTUKI

Marysiu poniżej podaje bezpośrednie namiary na organizatora,

Izabela Kalemba- Organizator Targów ( z tą Panią omawia się wszelkie sprawy)
tel.o61 869 25 39 , fax o61 869 29 54

e-mail: izabela.kalemba@mtp.pl
Dane z wizytówki
Myślę że teraz sobie poradzisz, jak by się pani pytała skąd masz namiary t o powiedz że od
Rzemiosła Poznańskiego co jest zgodne z prawdą
Gdyby czasem nie było już miejsc to Poproś aby Cię dołączyli do pawilonu Rzemiosła, oni się
nami opiekują. 8-)
Ja mam namiary od niej, ale jeszcze na targach nie mam takiego przebicia.
Rzemiosło ma znaczne upusty cenowe :-/ ;-) :mrgreen:

Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc

Wysłany: 13-11-2008, 11:34    

Romuś, dzięki za te namiary, ale tak prawdę mówiąc, nie myślałam o wystawianiu..jeno tego Festiwalu sztuki zawizytowaniu. Tych parę moich wypocin zrobiłam bardziej dla wprawiania się..niż dla publicznego pokazywania. Na razie więc jestem zainteresowana po prostu pooglądaniem..i klimatu takiego festiwalu łapaniem :mrgreen: A jak więcej potrenuję i cosik ładnego wyrzeźbuję..to za rok, dwa..kto wie?

Romankrzak 
aktywny forumowicz

Wysłany: 16-11-2008, 1:28    

Marysiu no to masz namiary na przyszłość :-D :-D :-P

HaSaKi 
aktywny forumowicz

Wysłany: 29-01-2009, 11:47    

Szkoda, że wcześniej nie właziłem na forum. Z chęcią bym pojechał!!! Jak będzie miał Pan informację w 2009 na temat takich imprez proszę ALARMOWAĆ!!! :mrgreen: Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu