Forum RzeĽbiarzy Forum RzeĽbiarzy
RZE¬BA w DREWNIE
Dla tych co rzeĽbi± i kochaj± piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Liturgiczny sklep
Autor Wiadomo¶ć
rzezba 
Przyjaciel.

Imię: Bogusław
Nazwisko: Migel
Doł±czył: 27 Cze 2007

Sk±d: Sławno
Wysłany: 15-02-2008, 5:58    Liturgiczny sklep

Nigdy nie rzeĽbiłem drogi krzyżowej, a tu przypadkowo znalazłem sklep liturgiczny i drogę krzyżow± do sprzedania. Sporo forsy kto¶ za ni± chce. Nie chcę się chwalić ale chyba bym mógł to nawet lepiej zrobić. Za bardzo jakby kto¶ się tam nie napracował widać, że jest robiona typowa jakby dla pieniędzy. Nie wiadomo jeszcze czy znajdzie sie nabywca. Grubo¶ć tej płaskorzeĽby to góra 4cm. bo jest do¶ć duża to i tyle może być.W każdym b±dĽ razie można sobie popatrzeć.Droga Krzyżowa

http://artmigel.pl
Maja strona internetowa</a>

mazur 
aktywny forumowicz

Doł±czył: 10 Lis 2007

Sk±d: Mazury
  Wysłany: 16-02-2008, 12:22    

Podzielam twoje zdanie, więc nie będę się powtarzał. ;-)

Cena jak cena. ¦rednia. Odliczaj±c podatek i marżę sklepu, wychodzi komu¶ ok . 1000 zł za jedn± stację - płaskorzeĽbę formatu 80 x 60 cm. Z materiałem, co ma duże znaczenie. Z uwagi na styl wykonania i drewno lipowe, nie jest to tanio. Ja bym jednak taniej nie zrobił, z tym że ja bym zrobił trochę inaczej - ciekawiej zakomponował i bardziej realistycznie. Ale taniej bym nie wzi±ł. :-) 8-)

darek79r19 
aktywny forumowicz

Doł±czył: 05 Lip 2007

Sk±d: ¶l±sk
Wysłany: 16-02-2008, 10:03    

Ja również nie rzeĽbiłem drogi krzyżowej, ale miałem kiedy¶ taki zamiar. Zablokował mnie tylko brak materiału na tak ambitne przedsięwziecie. B±dĽ co b±dĽ, rzucenie sie na taki ogrom pracy bez zaklepanego odbiorcy nie wchodzi w grę, je¶li nie ma się zaplecza finansowego.
Zgadzam się z tym, że ta droga została zrobiona dla pieniędzy, powiem więcej, moim zdaniem została skopiowana z jakiego¶ podręcznika katechezy. Może to ostro brzmi, ale artysta rzeĽbiarz, który sam rozrysowuje swoja pracę stara się nie zostawiac takich pustych przestrzeni, które wygladaj± jak "po maszynie". Proste litery bij± po oczach, mi to wogóle nie pasuje. Przypominaja mi się moje pocz±tki, kiedy bałem się poci±gn±ć dłutem inaczej, niż tylko po liniach równoległych. Troche mi tam brakuje ostatniego etapu nanoszenia szczegułów, inaczej to sobie wyobrażam, po mojemu. Ogólnie nie czepiał bym się, tylko stosunek ceny do włożonej pracy nie mie¶ci mi się w głowie :)

Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu