Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Wytrwałość
Autor Wiadomość
rzezba 
Przyjaciel.

Imię: Bogusław
Nazwisko: Migel

Wysłany: 27-06-2007, 9:31    Wytrwałość

Podziwiam Ciebie Stanisław za wytrwałość , iż się nie poddajesz , jednak myślę ,że trzeba zbudować Forumrzeźbiarzy na platnym Hostingu. Bo jak teraz padnie to stracisz napewno tą wytrwałość. Szkoda tego czasu który poświęcasz i już poświęciłeś , a forum na hang.pl padło. Tutaj ciągle te reklamy wpadają co prawda jest chyba możliwoś zapłacenia parę groszy aby ich nie było ,ale lepiej jest już wykupić profesjonalny hosting.

Szukamy sponsora, który wyłoży 100zł na hosting dla Forumrzeźbiarzy.

smuteczek 
aktywny forumowicz

Imię: Adam

Wysłany: 28-06-2007, 9:38    

Ten serwer jest dość dobry poza małymi szczegółami (reklamy) znam parę stron które od dość dłuższego czasu istnieją na tym serwerku. Na początek proponowałbym włączenie ręczną aktywacje zarejestrowanych użytkowników. Bo znowu zaczyna się śmietnik.

kwasniakos 

Imię: Stanisław
Nazwisko: Kwaśniak

Wysłany: 29-06-2007, 10:19    

Bogusławie cały czas myślę o tym płatnym,hostingu dlatego postawiłem jeszcze raz forum,żeby już dokładnie dowiedzieć się czy ma ono jakąś racje bytu i czy będzie komukolwiek przydatne,korzyści to nie przynosi ale jest to miejsce gdzie można chwilę posiedzieć i bez większych zobowiązań coś przeczytać czy napsać.A chciałbym by istniało bo gdy założyłem internet i znalazłem Twoje pierwqsze forum,dużo się dowiedziałem i uznałem że to fajna sprawa.A ręczna aktywację włączę tylko boję sie czy to nie zniechęci uczestników bo przecież nie zawsze moę być przy komputerze.A tak na koniec powiem że wydaje mi się że zrobimy forum,dlatego że po każdym niepowodzeniu znajduje się kilka osób które się odzywają to moze coś wymyślimy.

HaSaKi 
aktywny forumowicz

Wysłany: 15-10-2007, 4:03    

Nie przesadzajcie, ja wiem czy jest nam potrzebny płatny hosting, trzeba się rozreklamować a nie płacić, kto się interesuje rzeźba musi wiedzieć gdzie szukać informacji na ten temat, gdzie się może podzielić informacjami i pokazać swoje rzeźbki, uważam, że nie jest nam to potrzebne... przemyślcie plz

kwasniakos 

Wysłany: 16-10-2007, 8:40    

Widzę że przybył nam nowy człowiek z pomysłami,chętnie skorzystam z wszelkich porad i sugestii, " w grupie siła".

rzezba 
Przyjaciel.

Imię: Bogusław
Nazwisko: Migel

Wysłany: 21-11-2007, 8:31    

Dziś widzę, że jakoś normalnie chodzi. Widocznie zależy to od jakiegoś przesilenia. Ale temat jakiś jest, w każdym bądź razie oferuję swoją pomoc. Stach na pewno byś został administratorem, bo wiesz jak jest ze mną, na razie mam przerwę w działalności społecznej przez tan "Ołtarz". Stowarzyszenie, które założyłem mnie bardziej potrzebuje, więc z "czasem "u mnie może być krucho. Po prostu wkurzyłem się wczoraj bo musiałem czekać z dwie minuty, a potem zamiast się otworzyć pokazuje mi jakiś błąd. Na pewno serwer był zawalony na "yoyo". Ale niech się wypowiedzą inni. Jeśli nie będzie dyskusji zostawimy to tak jak jest.

Podziwiam Ciebie jeśli masz tylko prędkość 128, musisz mieć wiele cierpliwości

http://artmigel.pl
Maja strona internetowa</a>

kwasniakos 

Wysłany: 21-11-2007, 9:01    

Cierpliwiść do prędkości muszę mieć bo niema innego wyjścia(latem chodziło przez 3 miesiące 700mb/s),administrator coś miesza,podłączy wielu odbiorców do małego pasemka i sprawdza czy ma wpłatę na koncie.Ale tak jest gdy brak konkurencji,a u nas nawet telefony bezprzewodowe i neo się nie podłączy.Piękna przyroda,środek lasu ale jednak w tym temacie"zadupie".
Co do twojej propozycji:
Nie chodzi mi wcale o administrowanie,poprostu cieszę się z kontaktu z Tobą, czytanie forum to jakaś rozrywka,a gdy forum rozwinięte to i nauka .Przyzwyczaiłem się do forum,dlatego oferuję pomoc.
Naprawdę uważam pomysł za godny uwagi.I skoro tak stawiasz sprawę,gdyby doszło do decyzji,proponowałbym abyś z racji lepszego netu to właśnie Ty kupił serwer i załatwił sprawy z tym związane,później reklama mogłaby dać wymierne korzyści ale to wraz ze wzrostem popularności,a prowadzenie ,szata itd. jakoś by poszło.Też myślę że platny byłby lepszy(ale jak czytam w necie różnie to bywa bo też są nieuczciwe serwerownie i mataczą,by tylko pobrać opłaty).Dlatego może zaczekać niedługi czas na wypowiedzi innych,i mimo że uczestnikow niewielu ogłosić zbiórkę na serwer i deklaracje pomocy wśród tych użytkowników którzy są.
Co więcej przyjdzie mi na myśl będę pisał na PW
S.K

Odpowiedz do tematu