Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: skoya
05-11-2010, 8:55
To znalazłem na Facebooku
Autor Wiadomość
Zeno_St 
aktywny forumowicz

Imię: Zenon
Nazwisko: Stańko

Wysłany: 03-11-2010, 10:01    To znalazłem na Facebooku

Piękne co? ?? Prace wykonane przez Ryan i Alena Tottle pt." Horse And Jockey " i " In Charge! "
Co do tytułów to nie jestem pewien ,tu proszę o wyrozumiałość ..nie znam angielskiego , znalazłem to jako podpisy przy tych pracach.

Tu adresy stron z których zdjęcia zaczerpnięte
http://www.ryantottle.blogspot.com/
http://ryantottle.deviantart.com/

Post poprawiony przez wąski39 :mrgreen:
Proszę przy wklejaniu podobnych zdjęć , pisać kto był autorem i tytuł pracy , no i oczywiście źródło skąd ta praca pochodzi czyli adres internetowy (link)
Ostatnio zmieniony przez waski 04-11-2010, 10:51 , w całości zmieniany 4 razy  

szaman 
aktywny forumowicz

Imię: Zbigniew
Nazwisko: Błoński

Wysłany: 03-11-2010, 10:34    

Super... niezły mistrzocho,uchwycić to no no.pierwsza klasa
Pozdrawiam

mieto 
aktywny forumowicz

Wysłany: 03-11-2010, 11:22    

co to znaczy ,,znalazłem,, ? te prace mają swoich autorów,których nazwisk nie podałeś.

Zeno_St 
aktywny forumowicz

Imię: Zenon
Nazwisko: Stańko

Wysłany: 03-11-2010, 11:42    

Mitek jak chcesz nazwiska to sobie poszukaj; no chyba że nie umiesz to masz jak na tacy Ryan i Alena Tottle ( przeczytaj se nagłówek i w tedy się stawiaj co poszukujesz wroga? tu go nie znajdziesz pozdrawiam a na imię mam Zenek To tak jak byś zapomniał hej)

waski 
aktywny forumowicz

Imię: Marek
Nazwisko: Wąski

Wysłany: 04-11-2010, 7:48    

Przy publikacji prac nie swojego autorstwa , powinniśmy pamiętać , że należy podawać źródło skąd te prace pochodzą i autora . Prace poprawiam dodając odpowiedni wpis . I spokojnie Panowie . :mrgreen:

mieto 
aktywny forumowicz

Wysłany: 04-11-2010, 9:47    

no,i poprawiłeś.bez podpisu publikuj dziewczynki z ptaszkiem.

skoya 
aktywny forumowicz

Imię: Jerzy
Nazwisko: Skóra

Wysłany: 04-11-2010, 9:52    

.................szczególnie dziewczynek z ptaszkiem nie publikuj :shock: :shock: :shock: :shock:
niesmaczne byo to Mieto :-/ :-/ :-/ :-/

blackbery
Gość
Wysłany: 04-11-2010, 11:24    

Ale zakompleksione teraz pokolenie !!!! I przeboleć uraz nie może ....Be be ( i ble ble )... zgryz< zgryz< zgryz< zgryz< zgryz< .
Jak tam kto nie może procentowych napojów na uspokojenie, to niech se na noc napar z łopianu(korzeń) parzy z mjotkiem, łuspokaja skołtane nerwy mjistrza, Sensei , Chifu.
Łoj ja zwał tak zwał.

mieto 
aktywny forumowicz

Wysłany: 04-11-2010, 11:47    

domorosły psychologu Blackberry-to chyba nie Twoje sprawy?Nie pierwszy raz próbujesz przygadywać-wrażeń szukasz?To są sprawy rzeźbiarzy nie Twoje,Babko Zielarko.

blackbery
Gość
Wysłany: 05-11-2010, 12:20    

Psychologiem , ani domorosłym , ani wyuczonym nie jestem.
Babką zielarką też nie nie jestem,"przygadać"PANU RZEŹBIARZOWI , też nie miałem zamiaru.
Nie mam na mysli też robić jakiejś zadymy , czy też nieporozumień, na forum.
Ośmieliłem się tylko ja maleńki żuczek tego forum notabene zresztą skomentować co Waszmość raczyłeś napisać(właściwie czemu notabene, każdy no prawie każdy pomyśli że to znaczy na marginesie, a to znaczy zupełnie co innego; dobra , ad rem)
Panie Mieto..Rzeźbiarzu: wyluzuj Waszmość, mniej agresji(może nie jedz mięsa??). Wie Pan Panie Mieto co w iwrtyt(hebrajski) znaczy-hamor? .Hamor to znaczy osioł; tak mi się jakoś przypomniało , bez związku żadnego zresztą, zapewniam,:)
P.s.
Rozumiem że tu na forum są poruszane B. ważne sprawy rzeźbiarzy i Mistrzów i biada , jak się jakiś chaheł ,domorosły psycholog odezwie, A bym zapomniał: wrażeń też nie szukam{nie jesteś w moim typie Mistrzu)

waski 
aktywny forumowicz

Wysłany: 05-11-2010, 9:05    

Koledzy . Myślę że temperatura tej dyskusji zanadto się podnosi . Post pierwotny Zenka , został poprawiony i została dodana moja uwaga , odnośnie zamieszczania tego typu zdjęć . Pod tym względem uważam temat za zamknięty .
Dalsza wasza dyskusja , źle świadczy o naszym forum i szkodzi jego wizerunkowi . Proszę tę dyskusję w tej formie jaka jest obecnie zakończyć . Kolejne posty będę odbierał jako nie stosowanie się do zaleceń moderatora .
Wasza dyskusja może odbywać się na czacie , w hajdeparku , albo najlepiej na Pw , więc możliwości wiele .
Następne posty w tym temacie i w tej formie usuwam , bez podania powodu . Nie mam zamiaru zamykać tematu puki co , tylko dlatego że ktoś musi pokazywać swoje ja .

waski 
aktywny forumowicz

Wysłany: 21-11-2010, 8:25    

Chciałbym wam zaproponować obejrzenie dwóch artystów znalezionych na fesbuku . Ich prace po prostu mnie zachwyciły i poszerzyły moje wyobrażenie o rzeźbiarstwie i możliwościach jakie są w rzeźbiarstwie . Widzę że jedyne ograniczenie to wyobraźnia , bo jak widać można zrobić wszystko .
Trzeba się zalogować na fesbuku i wkleić te adresy

Adres profilu .... http://www.facebook.com/h...p?id=1018543247
Adres jednej z galerii ... http://www.facebook.com/h...1&id=1018543247

Drugi adres tym razem Pani ... http://www.facebook.com/h...e.Wollen?v=wall
Adres jednej z galerii.... http://www.facebook.com/h...87&id=795900761

Mam nadzieję że te adresy pasują , trzeba skopiować cały adres i wkleić go po zalogowaniu się na fesbuku .

waski 
aktywny forumowicz

Wysłany: 26-12-2010, 9:46    

Na Fesbook-u można znaleźć bardzo wielu ciekawych ludzi i ich bardzo interesujące prace . Prace które poszerzają moje horyzonty , moją wyobraźnie i są inspiracją na przyszłość .
Trafiłem na artystę z Indonezji który nazywa się Sangkan Paran . Chciałbym pokazać tutaj jedną z jego prac której w opisie podał taki tytuł " White Twilight Sculpture " . Szczerze mówiąc nie znam angielskiego więc do końca nie wiem czy to tytuł pracy czy jakiś opis . Wygląda tak .

Odpowiedz do tematu