Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Ostatnia próba
Autor Wiadomość
kwasniakos 

Imię: Stanisław
Nazwisko: Kwaśniak

Wysłany: 26-06-2007, 9:59    Ostatnia próba

Tak szybko powiem,bo czas mnie goni.
Prawdopodobnie jest to moja ostatnia próba postawienia forum na darmowym serwerze.Ponieważ pracy dość dużo a w razie awarii znika wszystko.Bogusław odradzał mi tę próbę ale stawiam to forum po to też ,by moc przedyskutować to z tymi którzy czują potrzebę istnienia takiego miejsca w internecie.Nawet gdyby hosting działał miejsca tutaj mało,150 MB gdyby forum rozwijało się i chcielibyśmy wykorzystać w pełni jego mozliwości,może szybko braknąć miejsca,a wtedy jeszcze większy żal,choć to wszystko wirtualne ale jednak żal,a szczególnie gdy się człowiek napracuję a wszystko nagle się wali z przyczyn od niego niezależnych.Dlatego tez zastanawiam się nad wykupieniem hostingu,jednak jako że nie należę niestety do tych najbardziej zasobnych,myślę co uczynić by strona zarobiła na siebie.Nie jestem mocny w tych sprawach wiec może znajdzie się ktoś kto może coś doradzić coś zaproponować.Tymczasem zapraszam wszystkich czytajacych te słowa do rejestracji na tym forum i rozpoczęcia dyskusji na temat jego racji bytu ,możliwości rozwoju czy wogóle istnienia.Utworzę też kilka tematów do rozmowy o naszej pasji Rzeźbie.

Morima
Gość
Wysłany: 03-07-2007, 12:50    Coś nie tak..

Jest problem z zarejestrowaniem się..czy znów coś z serwerem?. A im więcej nas..tym lepiej:)

smuteczek 
aktywny forumowicz

Imię: Adam

Wysłany: 03-07-2007, 3:22    

Dobrze gdyby istniało takie miejsce w sieci. W wolnym czasie wpaść na forum. Kwaśniakos zrób mnie aminem lub moderatorem ostatnio rzadko wpadam ale jak już bym wpadł to bym poczyścił forum ze śmieci od czasu do czasu :) .

Morima
Gość
Wysłany: 04-07-2007, 9:50    I dalej problem

Rejestrowałam się pomyslnie na poprzednich forach, a tu jakiś problem. Zaglądam tu teraz jako "gość", a raczej wolałabym być pełnoprawnym użytkownikiem :). Czy ktoś może mi pomóc w tej "nieszczęsnej" rejestracji ? .Być może i inni chętni mają ten poroblem, a powinno być nas tu więcej, bo wtedy to forum ma sens.
Pozdrawiam wszystkich
Morima

kwasniakos 

Wysłany: 04-07-2007, 9:57    Rejestracja

Witaj Morima
Wiem że zagłądasz często na forum,i między innymi dzięki.Tobie usiłuję coś tutaj zmienć by na jakiś czas jeszcze było.Proszę spróbuj jeszcze raz się zarejestrować, tym razem niestety trzeba czekać na akceptację admina.Ja się rejestruję jako" test" i działa.

smuteczek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 04-07-2007, 10:03    

Morima - założyłem Ci koto podaj maila to przęśle Ci hasełko to zmienisz maila i hasło w profilu.

kwasniakos 

Wysłany: 04-07-2007, 10:16    

Miło że zrobiłeś to ręcznie,ale ja zarejestrowałem się dla testu jako Piotr i nie wiem dlaczego nie działałoby to automatycznie,sam zarejestruj się dla testu z innego maila i sprawdż,bo powinno działać.

smuteczek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 04-07-2007, 10:57    

Prawdopodobnie Morima źle wpisał kod z obrazka. Ja za pierwszym razem tak zrobiłem i kod się nie zmienił (obrazek) dopiero jak kliknąłem odśwież wszedł nowy obrazek z kodem.

Odpowiedz do tematu