Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
komu szpak wybił oko...
Autor Wiadomość
gluch
[Twój profil został usunięty!]

Wysłany: 14-05-2009, 8:30    komu szpak wybił oko...

Szanowni Artyści, przesyłam zdjęcie ,rzeźby kol. Sławka Prokopiuka ze Zgierza którą on wykonał umnie na plenerze w 2001 r. zresztą w obecności mistrza Mieto-Wojtkowskiego.
Jego rzezba ma sie dobrze, \w przeciwieństwie do bardzo zdolnego autora,CH25OH\Ciekawostką jest to ,żę szpaki ją bardzo polubiły i sobie w niej
mieszkają. Z szacunku jednak dla autora nie psując kompozycji pracy wejście do
gniazda zrobiły dokładnie w ok u. Hej

kwasniakos 

Imię: Stanisław
Nazwisko: Kwaśniak

Wysłany: 16-05-2009, 7:19    

No to wygląda że natura w tym przypadku ptaki,potrafi bardziej uszanować i docenić sztukę niż niejednokrotnie ludzie,zresztą prawa natury w wielu przypadkach są trafniejsze,a działania mądrzejsze niż prawa i działania wszechwiedzącego człowieka,no części społeczeństwa tej części która uważa że jest ponad wszystko :-|

Janusz Frihauf 
aktywny forumowicz

Imię: Janusz
Nazwisko: Frihauf

Wysłany: 20-06-2009, 10:03    

Ja byłbym bardzo zadowolony gdyby ptaki zamieszkały w rzeźbie wykonanej przeze mnie i tu muszę się przyznać,że w pewnym sensie sprowokowałem ptaki do zamieszkania w mojej rzeźbie ale jak do tej pory tylko tam przesiadują.O mądrości nie dawno przeczytałem kilka słów i jedno świetnie pasuje do komentarza Kwasniakosa "mądrość polega na ukrywaniu własnej głupoty" ,to oczywiście dotyczy tylko tych ponad wszystko.

Amras84

Wysłany: 12-12-2009, 11:28    

Cóż toż to niesamowie wyróznienie przy którym nagroda Nobla czy Oskar to taki "pikuś". Swoja droga ciekawi mnie bardzo, fascynuje jak to jest ze ludzie wrażliwi, czuli na piękno sztuki, doceniający naturę, są w stanie wyodrębnić pewną czesć ludzkiej społeczności, która gubi się w swej mądrości i doskonałosci... przymiotach jakże jednak złudnych i pozornych. Ot takie filozoficzne przemyślonko. Najbardziej jednak podziwiam ptactwo za dobry gust :)

gluch

Wysłany: 13-12-2009, 11:34    

Sprecyzuj kolego o co Ci chodzi bo nie za bardzo kumam. Będę zobowiązany. Hej

Amras84

Wysłany: 13-12-2009, 12:31    

gluch napisał/a:
Sprecyzuj kolego o co Ci chodzi bo nie za bardzo kumam. Będę zobowiązany. Hej

Może troszkę zamotałem swoją wypowiedź. Lekko się ustosunkowałem do wypowiedzi moich poprzedników, odnoszących się do tej grupy ludzi, która z jakichś dziwnych względów uważa się za alfy i omegi tego świata. Może to pomoże zrozumieć mój poprzedni post a jeśli nie to cóż... Wielu ludzi mnie często nie potrafi zrozumieć i żyją ;-) Ot taki ze mnie kosmita.

gluch napisał/a:
Ja nie masz nic do powiedzenia to nie pisz bo szkoda czasu na czytanie ciebie, nie przelewaj pustego w próżne i nie denerwuj ludzi banałami ... o życiu przez twój pryzmat.

W swojej pierwszej wypowiedzi starałem się nawiązać do tematu czyli sfotografofanej rzeźby zamieszkałej przez ptaki. Przy okazji w może troszke patetyczny sposób, podsumowałem wcześniejsze wypowiedzi forumowiczów z którymi jak najbardziej się zgadzam. Odpowiadam edytując posta ponieważ nie chcę marnować zbędnego miejsca i pisać dalej nie na temat. Przy okazji dla rada dla Wszystkich trwoniących czas na czytanie czyichś wypowiedzi... najlepiej nie czytać ;-)

gluch

Wysłany: 13-12-2009, 4:32    

Ja nie masz nic do powiedzenia to nie pisz bo szkoda czasu na czytanie ciebie, nie przelewaj pustego w próżne i nie denerwuj ludzi banałami ... o życiu przez twój pryzmat.

Odpowiedz do tematu