Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Spotkanie intergacyjno- twórcze
Autor Wiadomość
gluch
[Twój profil został usunięty!]

Wysłany: 18-05-2009, 12:06    Spotkanie intergacyjno- twórcze

Koleżanki i koledzy mogę Wam zorganizować spotkanie integracyjno -twórcze
w miejscowosci Sucha Beskidzka \połączenie kolejowe na Zakopane\ 3 dniowe, np. jesienią. \piatek ,sobota , niedziela\. Zapewniam zakwaterowanie , wyżywienie , imprezy
integracyjne. Wymagam . 1 pracy o wys. 8o cm lub 1 płaskorzeźby 40 x 6o o tematyce zemną uzgodnionej , lub na tej samej zasadzie 1 obrazu na płótnie. Prace można wykonać na miejscu lub przywieś gotowe. Wpisowe na koszty bankietowe i tp. 50 zł.\wpłacane po przybyciu\. Do 20 osob. Panie doprosimy z portali atr.polska gdyby
z tego było mało. CHĘTNYCH proszę o publiczne wypowiedzi w tej materii,o swoje oczekiwania czy propozycje, oraz o deklaracje udziału.

Adam 
aktywny forumowicz

Imię: Adam
Nazwisko: Spolnik

Wysłany: 18-05-2009, 3:00    

Mietku, Twoje zaproszenie brzmi bardzo interesująco. Czy zaproszenie kierujesz również do amatorów? Byłbym zainteresowany takim spotkaniem, jeżeli termin nie będzie kolidował z moją pracą zawodową, którą mam wyjątkowo zazdrosną o mój wolny czas. Najbardziej podoba mi się fragment "Panie doprosimy z portali atr.polska gdyby
z tego było mało. CHĘTNYCH" ;-)

gluch

Wysłany: 18-05-2009, 7:02    

Adamie przeczytaj dokładnie moją stronę www a będziesz wiedział ,że ja też jestem amatorem , chociaż wole ożywać słowa twórca. Dlamnie niema znaczenia jak kogo
zwał , ważne co robi, szczerość , otwartość, czyste intencje . Na moich plenerach
sa tacy i po ASP i zawsze wszyscy fajnie się bawią i uczą od siebie nawzajem. Na tych co bywam zapraszany też tak jest.Czasem nawet bardziej spięci są Ci z dyplomami bo mają wiekszą świadomość oceny swojej pracy
i szerokie spojrzenie na sztukę. To kryterium w naszym spotkaniu nie powinno mieć żadnego znaczenia. Natomiast ma znaczenie wykonana na spotkanie praca \przed lub w czasie\ Musi to być praca nadajaca sie na prezenty gościom STAROSTWA ponieważ
koszty zakwaterowania i wyżywienia oni nam pokryją. W tym punkcie bedę się dogadywał indywidualnie z każdym chętnym uczestnikiem. Jakaś skrajna chałtura na pewno nie przejdzie. Myśle , że realny termin w tym roku to pażdziernik lub
kwiecień nastepnego \ byle nie wczasie ferii\ Tego nieda sie zrobić od ręki.
Jeżeli chodzi o artystki, to uważam że robienie chłopskiego spędu niema sensu.
Gdy zabraknie nam chętnych rzeżbiarek , zaprosimy malarki z art .polska . Uważam też że portal powinien być poszerzony o malarstwo. Będzie w tedy bardzo interesujący
i da możliwość przyłączenia się wielu paniom. Stasiu posłuchaj starego praktyka.

Adam 
aktywny forumowicz

Imię: Adam
Nazwisko: Spolnik

Wysłany: 18-05-2009, 7:33    

Mistrzu, Twoja strona pokazuje jak moje "dłubanko" jest nieporadne. Mimo wszystko jeżeli uznasz za stosowne to chętnie wezmę udział w spotkaniu.

gluch

Wysłany: 18-05-2009, 8:59    

Fajnie Adamie , czyj sie zaproszony jako malarz. Wejdz zamek Sucha beskidzka,galeria zdjęć namalowałbyś , obraz 40 x50 olej lub akryl, zamek suski lub jego
ciekawe fragmenty, do wyboru z tej galeri zdięc. \nazywaja zamek małym wawelem.
Mysle że wiekszość malujących będzie proszona oto samo.

gajowy 
aktywny forumowicz

Imię: Michał
Nazwisko: Kindt

Wysłany: 18-05-2009, 11:03    

Witam ja bym był zainteresowany o ile bede potrafił się dostosowac do wymagan twórczych .:)

gluch

Wysłany: 18-05-2009, 11:58    

Szanowny artysto gajowy, myslę ,że nie bedziesz miał żadnych problemówj jeżeli popatrzysz nato z horyzontu sztuki pamiatkarskiej i roli jaką praca ma spełnić jako prezent
dla znamienitych gości Starostwa który ma się kojarzyć z tym regionem i miastem. W wypadku Suchej beskidzkiej i np. płaskorzeżb ;byłaby to panorama zamku , lub zespołu klasztornego, a rzeżby to np. gruby szlachcic z herbem Suchej \koń na tarczy\ i ręką na szabli u pasa, tradycyjna rzezba górala z ciupagą , ze skrzypcami, Cabały,. tańczaca góralkia
jak na piwie żywiec. Nam nie chodzi o sztukę na wysokim poziomie jaka Ty tworzysz. A takie dobre rzemiosło napewno Cię wzbogaci. Tym bardziej że możesz to zrobić na spokojnie w domu a tu tylko dopieścić. Pisząc do Ciebie sugeruję to samo innym kolegą.
Sedno sprawy to miłe spotkanie integracja , nawiazanie interesujacych znajomości i tp.

sylwek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 19-05-2009, 2:13    witaj Mieciu

Witaj Mieciu. Takie spotkanie to fantastyczny pomysł !

Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc

Wysłany: 19-05-2009, 2:41    

Hej Mietku, ja oczywiście już teraz zgłaszam akces na takie spotkanie, o ile oczywiście jakaś moja wypocina zostanie zaakceptowana :mrgreen: Ze względu na ograniczony czas urlopowy, jak najbardziej pasuje mi taki wyjazd weekendowy, a i Sucha Beskidzka nie jest aż tak odległa włościowo. Tylko..czy ja sprostam tym horyzontom sztuki pamiątkowej :roll: :roll:

Sadzio 
aktywny forumowicz

Wysłany: 26-05-2009, 3:31    

Super sprawa.
Jeśli jest temat nadal aktualnu to się piszę.

gluch

Wysłany: 23-06-2009, 10:07    

Panie i Panowie , żeby to zorganizować muszę mieć co najmniej 10 osób
Dlatego albo czegoś chcecie, czy tylko piszecie żeby pisać. Czekam na konkretne deklaracje albo rezygnuje z oraganizacji. Hej

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 23-06-2009, 10:40    

Hej Mietku, patrząc na poprzednie wypowiedzi..doliczyłam się parę osób, które wyraźnie wyraziły chęć na to spotkanie. Łatwiej też jest podjąć decyzję, jeżeli jest jakiś bliżej określony termin, żeby nie kolidowało z pracą zawodową, rzeźbową, urlopami czy plenerami :-D A gdzie mamy ewentualnie składać te konkretne deklaracje ? przez maila, prv..czy tu, na forum ?

zyga 
aktywny forumowicz

Imię: Zygmunt
Nazwisko: Famuła

Wysłany: 24-06-2009, 11:25    

Piszę się na wspomniane przez Ciebie (post z 18.05.br.) spotkanie integracyjno-twórcze.
Tylko czy zakwalifikujesz moją pracę jako prezent dla Starostwa? Bo rzeźbiarz ze mnie marny, by nie powiedzieć dosadniej.

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 25-06-2009, 12:03    

Ja też się piszę ! Co trzeba wykonać na spotkanie,żeby być zakwalifikowanym na nie ? Chociaż prawdę mówiąc, mnie najlepiej wyszłoby robić dobre wrażenie :mrgreen:

sylwek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 25-06-2009, 1:32    Witaj

Mieciu ja też sie zapisuje

Odpowiedz do tematu