Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Wystawa twórców i rzemiosła artystycznego
Autor Wiadomość
Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc

Wysłany: 02-03-2009, 10:02    Wystawa twórców i rzemiosła artystycznego

Rzut beretem od moich włości, w Prudniku..w dniach 5-7 czerwiec br. odbędzie się XII "Wystawa twórców i rzemiosła artystycznego pogranicza polsko-czeskiego" Dziedzina twórczości różnorodna, w tym oczywiście rzeźba z drewna. Udział w wystawie jest bezpłatny. Do wystawy tej zachęca mnie kolega, właśnie z rzeczonego Prudnika, ale ja raczej będę tam w charakterze oglądacza niż wystawiacza. Znalazłam w internecie stronki dot.tejże wystawy, są tam wszystkie potrzebne telefonowe namiary i arkusz zgłoszenia.
Ale..cosik więcej o tej wystawie może nam wyłopowiadać nasz Jędrecek Klimecek :mrgreen:
Jędruś, ano chybnij tu na chwilkę i pochwol się, jak to wystowiołeś i do tego sakramencko honorne miejsce wygrołeś :mrgreen:

http://www.prudnik.pl/cms...=&id_men_szuk=0

Klimowski
[Twój profil został usunięty!]

Wysłany: 02-03-2009, 10:18    

jakie honorne ? a juz ło sakramenckło honornym, nima godki !
byłech tam roz ino, choc pytajom cło roku. Zrazilem sie wieloma rzecami (boch jo straśnie na starośc zrobił sie wymagający, zarozumiały i zgryźliwy) Łobraziłech sie na cały Prudnik, bło mi dali trzecie miejsce, mimo sprzeciwu innych. Kumoterstwo tam wielkie i nie jade tam juz, bło jo przywyknięty ino do piyrwsych miejsc ! Kieremu nie zolezy na nogrodach, niech ino tam gzuje, jest ok !

rudiart

Wysłany: 03-03-2009, 6:08    wystawa

Witam Mario, :lol:
to bardzo cenna informacja, moim skromnym zdaniem :lol: zwłaszcza dla mieszkających bliżej :mrgreen:
Prudnik jak Prudnik, ale okolice :mrgreen: szkoda ze tak daleko mieszkam i na dodatek ani Czech ani góral, co najwyżej" gorol" bo wyżej na mapie :mrgreen:
Poza tym czerwiec, to czas plenerów, nie wiem gdzie mnie los żuci :mrgreen:

Ale sprawozdanie z wystawy sądzę mamy pewne :mrgreen: zachęcam tez do udziału, do odważnych świat należy :mrgreen:
Pozdrawiam serdecznie
Rudi

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 03-03-2009, 11:06    

Rudi..koniecznie i bezwzględnie, wystawa zostanie przeze mnie spenetrowana i obfotografowana :mrgreen: A jak dojrzę kogoś z braci forumowych, to zostanie zdjęciowo trzaśnięty w sposób wyjątkowo honorowy :-P
Rudiaczku..a przy okazji mam zaprośbowanie; rozumiem..babo, rozumiem..kobieto puchu marny..ale Mario ? to brzmi tak strasznie poważnie :mrgreen:

rudiart

Wysłany: 04-03-2009, 6:38    Z pokorą i skruchą

Witam Marysiu,
Zechciej wybaczyć Serduszko, to z szacunku dla Ciebie Miła w szczególności, i wszystkich sympatycznych dziewczyn na całym świecie, przepraszam :oops: przykro mi :-(
Bądź wspaniałomyślna i puść w niepamięć, proszę :oops:

Pisząc do Ciebie posta, rozmyślałem o latach minionych, Twoich rodzinnych stronach a mnie znanych, dawnych znajomościach... jeszcze raz przepraszam Marysiu :oops:

Pozdrawiam serdecznie najsympatyczniejszą dziewczynę na forum :lol:

Rudi

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 04-03-2009, 7:57    

Oj Rudi..Rudi.. :-D ..absolutnie nie musisz za nic przepraszać. Teraz to mnie jest zdeczko głupio..ale jak na spowiedzi wielkanocnej szczerze zeznaję, że wolę moje imienie tak bardziej zdrobniale :mrgreen:
Rudiaczku..nie ma sprawy :-D A jak zahaczysz kiedy o włości moje, to już teraz poczuj się zaproszony..na kawę albo co innego :mrgreen:
Pozdrawiam serdecznie kolegę miłego :mrgreen: , już chyba nie muszę dodawać, że na kawę zaproszonego :mrgreen:

Klimowski

Wysłany: 25-03-2009, 10:09    

wybierając się do Prudnika, nie można liczyć na nikogo więcej w razie potrzeby - pomocy, jak tylko na siebie. W razie potrzeby przewiezienia po hali ciężkich i gabarytowych rzeczy, to trzeba posiadać własny wózek .Nigdzie w zaproszeniu nie pisze że organizator nie zapewnia ewentualnej pomocy przy rozładunku, hala jest bardzo duża i nie wjedzie się na halę bo jest z 15 schodów, od tyłu 2 x po 8 schodów. Ochronie nie wolno pomagać, inni nie chcą ( rekordową ilość tam ludzi spotkałem, by prawie chóralnym głosem odpowiedzieli na moją prośbę że CHORUJĄ NA KRĘGOSŁUP i nie mogą pomóc. Oprócz kilku artystów i kilkunastu rękodzielników są tam "wszyscy", czyli handlarze z Chińskimi koszulami i pokazy kółka modelarskiego. Propozycja dla wszystkich, by deklarować jedynie chęć rezerwacji w środku, czyli na hali - nie trzeba zwijać na noc swoich rupieci i w razie deszczu z wiatrem będąc w środku można się niczym nie przejmować, tylko pozostaje słuchać w ciepełku muzyki i występów zespołów regionalnych. Należy przyjechać znacznie przed czasem, bo w godzinie "zero" jest wielki kocioł, przepychanka.
Życzę wielkich obrotów!! Hej!

gluch

Wysłany: 12-05-2009, 12:33    

Dziękujęmy Marysiu za informacje, pojechałbym tam dla poznania ciekawych ludzi ale też bedę na plenerze . Informacje przekazałem ludziom z mojego stowarzyszenia
i napewno ktoś tam pojedzie . Hej

Odpowiedz do tematu