Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Tak to już i aż 10 Lat
Autor Wiadomość
kwasniakos 

Imię: Stanisław
Nazwisko: Kwaśniak

Wysłany: 19-12-2017, 8:21    Tak to już i aż 10 Lat

Szanowni Użytkownicy Forum Rzeźbiarzy

Dokładnie w Wigilię Bożego Narodzenia 2007 roku wykupiłem miejsce na tym serwerze.
Tak też liczę datę działania forum. Faktycznie forum powstało dużo wcześniej jego prekursorem jest Bogusław Migel.
To On właśnie prowadził forum pod jakimś darmowym adresem,kiedy zaś poznaliśmy się tylko przez internet,
zaproponował mi przejęcie forum,może miał za dużo zajęć?
W każdym razie ja i grupa zapaleńców którzy są jeszcze na forum,po innych pozostały ślady ich działalności,staraliśmy się prowadzić to forum
by mogło służyć miłośnikom rzeźbienia w drewnie :)
No i tak jakoś wyszło że forum istnieje już 10 lat,choć byli tacy którzy niejednokrotnie wieszczyli jego koniec :(

Dziękuję za tym obecnym współpracownikom jak i wszystkim poprzednim,
szczególnie zaś użytkownikom forum,tym którzy dzielą się tutaj swym
doświadczeniem i wiedzą jak i dorobkiem twórczym :)
Serdeczne dzięki wszystkim co przez te lata wspierali mnie finansowo
bym mógł choć w części opłacić koszty łącza i inne związane z budową i
prowadzeniem strony,jak też móc poczuć się troszeczkę doceniony :D
Wszystkim innym dzięki za zauważenie i odwiedzanie forum,wpisy i dyskusje bo to również ważne,miłego korzystania :)

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie

No i ? 100 Lat?No nie może chociaż 10 jak Bóg da :D

Edomlowaein 
aktywny forumowicz

Imię: Dariusz
Nazwisko: Pakos

Wysłany: 19-12-2017, 10:35    Niech żyje!!!!!!!

Bardzo się z tego cieszę, że forum istnieję już 10 lat. Jako nowy użytkownik już odkąd jestem na nim wiele przydatnych informacji się dowiedziałem, jak i udzielałem się w dyskusjach :-) . Mam nadzieję, że forum będzie jeszcze żyło długooooo! :)

Gotfryd 

Imię: Zdzisław
Nazwisko: Gotfryd

Wysłany: 19-12-2017, 11:39    

10 lat ... piękny jubileusz.
Ja w styczniu 2008 roku trafiłem tutaj na TO Forum. Wtedy w zasadzie zaczynałem swoją przygodę z rzeźbieniem i niewiele wiedziałem o rzeźbie i rzeźbieniu. Przeglądając wirtualne Pracownie, Działy i Tematy nie mogłem się nadziwić, że istnieją ludzie, którzy bezinteresownie chcą przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie, bo to co tutaj zobaczyłem, to wydawało mi się wręcz niewiarygodne. Tyle wiedzy, tyle doświadczeń, tyle wszystkiego, że tylko czerpać. Z zazdrością i zapartym tchem patrzałem na prace jakie prezentowali tutaj doświadczeni rzeźbiarze (nie tylko amatorzy). Z zapartym też tchem czytałem o narzędziach, o drewnie i o wszystkim co z rzeźbieniem było związane. Czułem się jak na Uniwersytecie, jak na jakiejś Akademii, a każdy post był kolejnym wykładem tej Uczelni. Wdawałem się z każdym w dyskusje, uzyskiwałem porady. Wszystko to powodowało, że w szybkim tempie zacząłem zaopatrywać się w odpowiednie narzędzia i wykonywać z pasją prace w drewnie. PRACE :-( ... hm ... :-D kto pamięta ten wie (prawda Staszku) jakie to były prace. Dzisiaj śmiać mi się chce, ale naprawdę na początku byłem nimi zachwycony. Z biegiem czasu zacząłem korygować błędy, zmieniać formę tych prac, a dzięki wiedzy tutaj zdobywanej każda następna praca miała być lepsza od poprzedniej, którą wykonałem. Takie miałem założenie.
10 lat ... piękny jubileusz. Staszku dziękuję Ci za to, że zbudowałeś tak wspaniałe Forum, za to że nadal poświęcasz swój czas i cierpliwość na prowadzenie tego portalu. Wszystkim Użytkownikom zaś życzę, by swoją wiedzą dzielili się z innymi, a ci, którym tej wiedzy brakuje, korzystali z dobrodziejstwa i bogactwa wiedzy, jaka na tym Forum się znajduje.

fantomas86 
aktywny forumowicz

Imię: Szymon
Nazwisko: Macura

Wysłany: 20-12-2017, 11:25    

Jubileusz piękny :) I trzeba dbać o nie bo to skarbnica wiedzy już kolejny raz to pisze :) Młodzież aktywnie motywować a starzy wyjadacze dłut robić dalej swoje :)
Ostatnio zmieniony przez kwasniakos 20-12-2017, 11:53 , w całości zmieniany 1 raz  

Mateus 
aktywny forumowicz

Imię: Mateusz
Nazwisko: Sęk

Wysłany: 20-12-2017, 1:12    

Wiele z tego co chciałem napisać w tym poście, ujął w swojej wypowiedzi już Gotfryd oraz fantomas86. Także pomijając to, chcę zwrócić się do naszego szanownego kolegi, głównego administratora Forum Rzeźbiarzy - Pana Stanisława. (Będzie bardzo oficjalnie. :) )

Panie Staszku,
ze swojej strony, pragnę bardzo podziękować Panu za wkład pracy, który włożył Pan w działalność tego forum. Gdyby nie Pan, nie miałbym nawet przyjemności umieścić teraz powyższego wpisu. Wiem co to znaczy prowadzić stronę internetową, ponieważ mam nieco doświadczenia w tym temacie. Nie będę się więcej rozpisywał, bo nie o to chodzi. :) Dlatego kończąc, chciałbym życzyć Panu dużo zdrowia, energii, sił oraz chęci do działania na kolejne lata. Niech Bóg Panu błogosławi!

Dziękuję jeszcze raz wszystkim użytkownikom forum! Pozdrawiam Was serdecznie!
I twórzmy! Działajmy dalej, budujmy forum razem!

Heeejk!

BrodatyMariano 
aktywny forumowicz

Imię: Mariusz
Nazwisko: Statkiewicz

Wysłany: 20-12-2017, 2:59    

Bardzo piekny i dostojny jubileusz a na dodatek wypada w tak charakterystyczny dzien.
W sumie moi koledzy tak swietnie sie wypowiedzieli w tym temacie ze nie zabardzo jest co nowego dodac.
Dolaczam sie do zyczen i z calego serca popieram kazde jedno slowo . Ja tez bardzo niedawno dolaczylem do forum i bardzo sie z tego ciesze.
Poznalem tutaj bardzo fajnych ludzi ( moze nie osobiscie) ale po tym jak codziennie tutaj zagladam i wymieniam sie postami mam takie odczucie jakbym was znal.
Mam tez tutaj swoja pracownie , czyli ten kawalek swojego miejsca przeznaczony dla mojego hobby.
Moge dzielic sie tutaj swoimi pracami jak i rowniez innymi rzeczami, moge tez podpatrywac prace innych i uczyc sie nowych rzeczy.
Mysle ze to forum dla ludzi takich jak my jest bardzo potrzebne i powinno trwac rosnac w sile i sie rozwijac.
Dlatego zycze kolejnych dlugich lat dzialania a przede wszystkim duzo zdrowia , checi i motywacji dla Stanislawa poniewaz wlozyl w to forum duzo pracy , energii i dobrej woli.
Dziekuje rowniez wszystkim Moderatorom jak i zwyklym uzytkownikom takim jak ja.
Poniewaz kazdy wchodzac tutaj i uczestniczac w zyciu tego forum doklada cegielke bez ktorej to forum nie mialo by prawa istniec.
Tagze 100LAT dla forum i wszystkich tutaj obecnych
POZDRAWIAM :roll:

kwasniakos 

Imię: Stanisław
Nazwisko: Kwaśniak

Wysłany: 20-12-2017, 4:48    

Czytam tutaj podziękowania i odwzajemniam je.
W pierwszym wpisie jednak chyba czegoś nie dopowiedziałem, więc dopowiem .
Nie bardzo by to forum istniało gdyby nie Zdzisiek Gotfryd ,bo on jest prawie od początku,
i to on zawsze wspierał mnie w trudnych chwilach,bywało że stawał w mojej obronie,
jak i pilnował porządku na forum,wtedy kiedy ja tego nie robiłem.Obecnie również wiem że mogę na niego liczyć.
Od kiedy zaś jest Lucjan to mogłoby mnie tutaj nie być,bo potrafi zrobić wiele rzeczy i od strony technicznej.
To też im wielkie dzięki się należy. :) Dla nich 100 Lat :D

I nie są to jakieś tam cukrowania,tak po prostu było,dlatego właśnie to forum istnieje 10 lat

Lucjan 

Imię: Lucjan
Nazwisko: Paczos

Wysłany: 22-12-2017, 8:53    

Wspaniały jubileusz 10 lat. Wielkie brawa.
Staszku, to też twój jubileusz i sukces. Masz pełne prawo być dumnym.
A za miesiąc Gotfryd dołączy ze swoim jubileuszem.

To święto wszystkich użytkowników forum. Spojrzałem na licznik postów, w tej chwili jest ich dokładnie 23 691. Przez te dziesięć lat tyle postów pojawiło się na naszym forum.
Każdy post to taka mała cząsteczka tworząca forum. Ich autorzy przyczynili się do tego, że forum trwało i żyło.
Jak wchodzę na stronę 100 ostatnich postów i widzę u góry kilka wpisów wczoraj i dzisiaj, to jestem szczęśliwy, bo dla mnie są miernikiem kondycji forum.

Dziesięć lat, to bardzo dużo, można się pokusić o napisanie historii forum.
Ale dziesięć lat w internecie, to więcej niż bardzo dużo. Dzieje internetu mierzy się dziesiątkami lat, początki sięgają 60-tych lat poprzedniego wieku.
Proszę porównać: Onet – 21 lat, Google – 19 lat, Allegro – 18 lat, Facebook – 13 lat, Instagram – 7 lat.
A nasze Forum Rzeźbiarzy – 10 lat. I jak tu nie być dumnym.

Twórzmy dalej forum, bo warto. Cieszmy się naszą piękną pasją rzeźbienia w drewnie i każdym dniem i każdym nowym postem.
Pozdrawiam wszystkich jubileuszowo.

waski 
aktywny forumowicz

Imię: Marek
Nazwisko: Mocko

Wysłany: 23-12-2017, 11:03    

Gratulacje Stachu . To już kawał czasu .
Ja oczywiście zaczynałem jako czytacz na tym Forum , długo trwało zanim napisałem pierwszego posta . Pierwsze zdjęcie z rzeźbą to miałem taką tremę jak przed występem na scenie . Ale poszło . Dzięki wielu użytkownikom uwierzyłem w siebie i dostałem motywację do dalszej pracy , doskonalenia się .
Różnie to tu ze mną było z mojej winy i nie tylko , ale zawsze zaglądam i trzymam kciuki za dalsze lata .
Pozdrawiam .

Odpowiedz do tematu