Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Sprzedam drewno Lipowe - Korę Topolową - DŁUTA oraz inne !!!
Autor Wiadomość
Piotr 123 
oglądacz

Imię: Piotr
Nazwisko: Marczyk
Wysłany: 21-08-2017, 10:41    Sprzedam drewno Lipowe - Korę Topolową - DŁUTA oraz inne !!!

Witam serdecznie sprzedam kilka metrów ładnego suchego drewna lipowego w wałkach jak i w klockach , drewno jest suche sezonowane przygotowane do pracy , mam na sprzedaż również korę z topoli z której można wyczarować cuda , oraz sprzedam dłuta nie żadne chinskie lecz z najlepszej półki wszystkie te przedmioty są po moim Ojcu zmarłym kilka tygodni temu.

Więcej informacji udzielę przez telefon gdyż na forum będę zaglądał bardzo rzadko nr tel 693-860-812 Piotr Wągrowiec.

fantomas86 
aktywny forumowicz

Imię: Szymon
Nazwisko: Macura

Wysłany: 22-08-2017, 12:20    

Będziesz zaglądał tutaj bardzo rzadko, bo chcesz tylko to sprzedać. A dłuta zostaw dla syna czy wnuka, może będą mieli więcej pożytku niż Ty.

BrodatyMariano 
aktywny forumowicz

Imię: Mariusz
Nazwisko: Statkiewicz
Wysłany: 22-08-2017, 2:21    

Moze facet nie interesuje sie rzezbieniem , to ze ojciec rzezbil nie znaczy ze syn tez musi.
Z drugiej strony to troche smutne , ja bym te dluta zostawil sobie z wiadomych wzgledow albo chociaz na pamiatke. Chociaz jezeli maja gdzies sie kurzyc na strychu to moze lepiej zeby jakis dobry rzezbiarz sie nimi zaopiekowal i dalej mogly tworzyc. Ale tego to juz nie wiemy co by sobie tam jego ojciec zyczyl....

Piotr 123 
oglądacz

Imię: Piotr
Nazwisko: Marczyk
Wysłany: 22-08-2017, 2:44    

BrodatyMariano napisał/a:
Moze facet nie interesuje sie rzezbieniem , to ze ojciec rzezbil nie znaczy ze syn tez musi.
Z drugiej strony to troche smutne , ja bym te dluta zostawil sobie z wiadomych wzgledow albo chociaz na pamiatke. Chociaz jezeli maja gdzies sie kurzyc na strychu to moze lepiej zeby jakis dobry rzezbiarz sie nimi zaopiekowal i dalej mogly tworzyc. Ale tego to juz nie wiemy co by sobie tam jego ojciec zyczyl....

To nie moja bajka , Ojciec wiedział o tym doskonale i sam mówił abym po jego smierci to sprzedał wiem żę nie miał by do mnie żalu o to , niech inni maja z tego pożytek a po Ojcu mam inne Pamiątki .

BrodatyMariano 
aktywny forumowicz

Imię: Mariusz
Nazwisko: Statkiewicz
Wysłany: 22-08-2017, 4:56    

Aha , i wszystko jasne 😊

Odpowiedz do tematu