Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Nasz Hosting zdjęć
Autor Wiadomość
rzezba 
Przyjaciel.

Imię: Bogusław
Nazwisko: Migel

Wysłany: 20-07-2008, 4:00    

Widzę Stanisław, że jakiś Hosting zmontowałeś na zdjęcia dla Forum. No bo faktycznie jak już wspominałem wszystkie te darmowe hostingi są , ale w każdym czasie mogą zniknąć bo kto wie co komu do głowy szczeli , może zlikwidują ten hosting i nici z naszych zdjęć, nic nie będzie widać na Forum. Ale teraz jak będziemy wgrywać do naszego hostingu to też możemy zapchać szybciej ten serwer i będzie mało miejsca. Nie wiem jaki planujesz zakup na jesieni - jaka pojemność tego serwera 2Gb czy 4Gb. Ja mam wykupione 4Gb i jakoś po promocji zapłaciłem 96zł patrzę tam ile wykorzystałem miejsca to mi pokazuje ze 10% a mam tam sporo swoich stron, na jednej z galerii to mam z z 650zdjęc dobrej jakości , czyli jedno zdjęcie dochodzi do 250 kb. Może i to 5GB by nam starczyło HOSTING

http://artmigel.pl
Maja strona internetowa</a>

kwasniakos 

Imię: Stanisław
Nazwisko: Kwaśniak

Wysłany: 20-07-2008, 8:58    

Bogusław

2 Gb najmniej trzeba dla spokoju,widząc po ilości zdjęć to się nie martwię za bardzo o miejsce.Bo w tej chwili na 1Gb naszego serwera wraz z Galerią rzeźbiarzy,moją stronką i kilkoma próbkami,zajęte jest.
Użycie Max
Pojemność (mb) 273.6 na 1000 (mb)
Transfer (gb) 1.898 na 5.9570 miesięcznie
Baza forum urosła do 7,19 mb
Czyli troszeczke więcej niż 1/5 całości w ciągu 7 miesięcy.
A i tak wydaje mi się za dużo,bo według Menadżera plików na serwerze powinno być zjęte 173 mb z ułamkiem małym(muszę zapytać administratora o ten fakt)
Wielkość pliku ustawiłem na 195 kb,to trochę zdjęć wejdzie,jakościowo również wyglądają dobrze.

Myślę że
Hosting obrazków ten nie jest zły m pomysłem,a faktem jest że to Ty jednak pisałeś o gubieniu zdjęć przez inne serweryi to mnie skłoniło do poszukiwań skryptu,znalazłem po angielsku więc go w miarę umiejętmości "spolonizowałem"
No to co? zamieszczajmy na swoim
Proponowałem zamieszczanie zdjęć tylko do działów,rzeźbiarskich i narzędziowych,bo tych przyrodniczych może być więcej,a rzeźby jednak tak szybko nie powstają(co Ty na to?) :-D

rzezba 
Przyjaciel.

Imię: Bogusław
Nazwisko: Migel

Wysłany: 21-07-2008, 7:25    

To trochę się napracowałeś z tym tłumaczeniem.

Ciągle się rozwijasz i tworzysz - ten internet to tez jakaś pasja, ja trochę już przestałem się tak bardzo tym zajmować. Ale również myślę, że wgrywajmy tylko te zdjęcia rzeźbiarskie, bo przecież to forum jest rzeźbiarskie.

http://artmigel.pl
Maja strona internetowa</a>

kwasniakos 

Imię: Stanisław
Nazwisko: Kwaśniak

Wysłany: 21-07-2008, 11:30    

No to napiszę w "zasadach " hostingu do jakich działów wgrywać zdjęcia.
Gdy o internet chodzi to mi trochę przeszło inne stronki prawie zostawiłem (pochłaniałoby to za dużo czasu).Tylko Forum tutaj staram się jak potrafię,sam wiesz jak się trzeba uczyć w trakcie robienia czegoś,a ile naszukać by się dokładniej dowiedzieć jak to coś działa.
A w tym Hostingu jeszcze nie wszystko przetłumaczyłem,muszę przejśc procedurę odzyskiwania hasła,wysyłania wiadomości, jest też kilka rzeczy gdzie nie wiem oco chodzi.Chciałbym aby jak najwięcej było po Polsku,niech mniej dokładnie ale po Polsku.Strasznie mnie złości gdy we własnym Kraju wiele instrukcji produktów jest w obcym języku,programy komputerowe i inne ,jestem wk....ny na to że w Polsce a jeszcze gdy za coś płacę muszę głowić się co tam jakiś brytyjczyk czy deutshland napisał.Ale jest jak jest i czasem trzeba się głowić,skoro za młodu po "ichniemu" gadać uczyć się nie chciało.

Sumując:

Naszego HOSTINGU używamy tylko do zdjęć z działów rzeźbiarskich i narzędziowych.

Odpowiedz do tematu