Forum RzeĽbiarzy Forum RzeĽbiarzy
RZE¬BA w DREWNIE
Dla tych co rzeĽbi± i kochaj± piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
II Międzynarodowe Sympozjum RzeĽbiarskie_ Kargowa
Autor Wiadomo¶ć
Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc
Doł±czyła: 05 Lip 2007

Sk±d: Kędzierzyn-KoĽle
Wysłany: 13-10-2012, 7:02    II Międzynarodowe Sympozjum RzeĽbiarskie_ Kargowa

Drodzy forumowicze..miałam okazję być uczestnikiem II Międzynarodowego Sympozjum RzeĽbiarskiego w Kargowej, k/Zielonej Góry, w dniach 29.09-02.10 tego roku. Brali w nim udział rzeĽbiarze z Polski, Niemiec, również jeden ze Szwecji. Głównie rzeĽbiono piłami, więc przez 4 dni naprawdę huczało :mrgreen: W¶ród uczestników 3 kobietki, w tym dwie Wasze koleżanki forumowe, czyli Bogusia i mła. Najmłodszym uczestnikiem był 11 Bartosz, który pod okiem taty bardzo bardzo sprawnie też radził sobie z piłami.
Dodatkow± atrakcj± pleneru był speedcarvin, czyli rzeĽbienie na czas. W ci±gu 45 minut wykonuje się pił± spalinow± rzeĽbę, która póĽniej poprzez licytowanie jest wyceniana..i oczywi¶cie sprzedawana.
Pomysłodawc± takiej formy pleneru jest Engel Weimann, któremu teraz, oraz całej rodzinie..za ¶wietn± organizację ¶licznie dziękuję :mrgreen:
Oprócz oczywi¶cie rzeĽbienia, jest czas na ludzi poznawanie, do¶wiadczeń wymienianie..
Poznałam wspaniałych ludzi i ¶wietnych rzeĽbiarzy..z dogadaniem się też problemów nie było..no może poza tym, że od migowania troszkę siły z r±k ubyło :mrgreen:
Dodam jeszcze, że plener jest otwarty..czyli przez 4 dni przewijaj± się zwiedzaj±cy, którzy ppwstawanie prac podgl±daj±, z rzęxbiarzami też rozmawiaj±, a często powstałe prace zanabywaj± :mrgreen:
Ja oczywi¶cie też troszkę nie pilowałam a dłutkowałam, oczywi¶cie niedokończon± wypocinę do domu zabrałam, ale też sporo fotek cykałam, z czego parę poniżej.
Na zachęte fotki kobiet, co to pracy, znaczy pił się nie boj±, w tym jedna dłutka :) , a resztę fotek w albumie..link do albumu poniżej.

i link do albumu :

https://plus.google.com/photos/115847163937096437419/albums/5796234641906208561

Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu