Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Witam przedtawiam kilka prac.
Autor Wiadomość
rzezbiarz53 
forumowicz

Imię: Jan
Nazwisko: Plewa

Wysłany: 26-02-2009, 11:26    Witam przedtawiam kilka prac.

Po raz pierwszy zamieszczam swoje prace na forum,są to prace z ostatnich miesięcy-(chyba )niektórych już nie ma.Jak zawsze mam kłopoty z zdjęciami jakoś nie przywiązuje wagi do zdjęć i za to najczęściej mnie krytykują.

No to teraz następne

I wychodzą problemy z prezentacją
Ostatnio zmieniony przez kwasniakos 27-02-2009, 4:41 , w całości zmieniany 1 raz  

kwasniakos 

Imię: Stanisław
Nazwisko: Kwaśniak

Wysłany: 27-02-2009, 4:48    

Witaj Janku
Jesteś nareszcie w swojej pracowni,cieszę się że potrafisz już wrzucać zdjęcia,teraz będziesz mógł prezentować swoje prace a i pewno napiszesz coś o swoim doświadczeniu rzeźbiarskim.Ja przy okazji odwiedzin czasami coś tu poprzestawiam,a gdyby coś nie wyszło to poprawię.
Życzę sukcesów w Twej wirtualnej pracowni i tłumów odwiedzających ją gości.

Klimowski
[Twój profil został usunięty!]

Wysłany: 27-02-2009, 8:23    

Pises ze tło som prace ino z łostatnich miesiyncy ? Toś Ty przemysłowiec wielki ? kryzys Ci nie strasny. Chyba ze tymu produkcjem tak " walis", ze zatrudnios jakisik Chincyków, jino nie prow ześ sie dłorobił ich az 53 (osób). Z cyfrom 53 nic insegło mi nie przychłodzi dło głowy, chyba ze wiek ? niy, chyba ze wszystkich w chołpie, bo pło tych dziełach zdo mi sie, ześ młody, rześki, wigłorny straśnie i w pełni zasługujes ( nie urongajonc innym) na tom ksywkem rzeźbiorz, a nie tam jakisi snycerz, jak ześ napisoł w zyciorysie. Łoby tak dali ! ino pilnuj Chincyków, cłoby pierony nie dłosypywali dło farby, jakich dłodotków radioaktywnych ! Hej !

rzezbiarz53 
forumowicz

Wysłany: 28-02-2009, 12:19    Odpowiadam

:lol: 53 to wiek chińczyków nie zatrudniam nie stać mnie.A jakoś tak wychodzi że pracuję i sam się temu dziwię????

kwasniakos 

Imię: Stanisław
Nazwisko: Kwaśniak

Wysłany: 28-02-2009, 6:12    

No Jędruś wis juz syćko? :lol:

Klimowski

Wysłany: 28-02-2009, 6:58    

Wsyc'kło ? Stasiu, jakie wsyc'kło ? Dziepro zacnym gło maglowac' ! Młoja głupio gotka jedynie hartuje, chcąc cy nie chcąc, młoim kłolegom chcąc byc , swłoje trzeba tu przeńś - młoze kozdy zapytac sie np. Kormoranka. Jo w młoi twurcłości, idem pło ŁOSKARA i zodyn młoj kłolega nie straci, kiery ze mnom bydzie trzymoł ! Tys tymu sukom (szukam) nowych znajomości - przyjaźni, bło w przysłości chcym sie podzielic nie tylkło wielkom fortunom finansowom, na któron teroz pracujym, ale tys bydym sie chcioł płochwolic ewentualnymi łosiongniyńciami i przez tło zachyńcic innych dło tworzynio i kłoległowanio sie ze mnom !
rzeźbiarz 53 - z tegło cło jo widze, tło płowiym Ci ze jedź z tom twłórcościom, działej w tym temacie wiela idzie, nie dziwej sie na zyski, tym bardzi ześ sie przyznoł, ze kańsi zarobios - cyli na nojwoźniejse mos (myślem tu ło głorzołce). Sredniom wiekłowom Chińcyków, nojwyzy łodmłodzic zawse młozes, co by ino sie rusali. Stasia jak płopytos, to Łon zawse cyferke 53 młoze Ci zmniejsyc, byleś na tom kłorekte zasługiwoł. Bedem trzymoł Twojom strone, jyno rób a rób, bło na razie za wcas zebych Cie krytykowoł. Pilnuj Chincyków, co by nic nie dosypywali dło farby ! no wiys. Hej !

rzezbiarz53 
forumowicz

Wysłany: 01-03-2009, 1:23    Dzięki za słowa

:-D Dzięki za słowa otuchy,będę musiał pogonić tych chińczyków.Bardzo będę wdzięczny za krytykę całe życie się uczę no i chyba niedouczony umrę.A ponadto nigdy się nie obrażam a co do gorzałki to nie piję i nigdy nie piłem (może śmieszne ale prawdziwe ),jakoś mnie nie nauczyli.Ostatnio wziąłem się za topole,jakoś nie mam przekonania i ciężko mi idzie.

Jan Kosiorek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 01-03-2009, 10:52    

Podziwiam zwłaszcza płaskorzeźby i zazdroszczę, że ładnie potrafisz oddać w nich perspektywę i glębię.Gratuluję. Ja nie umiem zrobić plaskorzeźny, która by mi sie podobala i oddawała to co chce uzyskac. Na forum nie staram sie ich nawet umieszczać bo nie są warte ogladania. Chyba zostanę przy swoim i będę robił rzeźby pelne . Pozdrawiam. JK

Klimowski

Wysłany: 01-03-2009, 12:13    

Janku Kosiorek - ten tekst, tło som młoje słowa, zdo mi sie, ze jo juz je tu kańsi napisoł (albo napisem łone), dosłownie słowo w słowo. Jyno na końcu tekstu mioł byc przecinek (tło taki znak interpunkcyjny) pło kierym mo byc ... , cyli niewydrązone w środku. Nostympnym razem, wymyślj cłosik łod siebie a nie papuguj Jondrusia ! Hej !

Jan Kosiorek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 01-03-2009, 1:35    

To akurat moje myśli i nie wiem gdzie Ty napisales cos podobnego czy tak samo- jesli tak jest jak twierdzisz wskaż mi ten tekst . A może tak samo myslisz?Pozdrawiam JK

malgorzata 
aktywny forumowicz

Imię: Małgorzata
Nazwisko: Kieras

Wysłany: 16-02-2012, 12:27    100 lat, 100 lat

Witaj Janku.
Już złożyłam Tobie życzenia na PW , a że życzeń nigdy nie za dużo...
Ponawiam więc życzenia a przy okazji zachęcam do odwiedzania swojej pracowni.
Piękne te Twoje rzeźby i nie wiem doprawdy dlaczego dopiero dzisiaj to piszę.

Pozdrawiam serdecznie. Małgorzata

arabski 
aktywny forumowicz

Imię: Mirosław
Nazwisko: Czeladka

Wysłany: 16-02-2012, 8:33    prace

Witaj Janku ja również składami Ci życzonka najlepszego, zreszt na facebooku też to uczyniłem. Mam takie same zdanie co Małgosia prace piękne i ciekawe , czekamy na następne
Pozdrawiam

Fish 
aktywny forumowicz

Imię: Roman
Nazwisko: Kiełb

Wysłany: 16-02-2012, 8:55    

Witaj Janku, sąsiedzie za miedzy , ja również przesyłam życzenia, wszystkiego najlepszego i owocnej pracy.

Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc

Wysłany: 16-02-2012, 9:44    

Sto lat! sto lat! sto lat! zdrówka, radości i pomyślności..i następnych pięknych prac przez następne 100 lat :mrgreen:
Pozdrawiam..Marysia

Odpowiedz do tematu