Forum RzeĽbiarzy Forum RzeĽbiarzy
RZE¬BA w DREWNIE
Dla tych co rzeĽbi± i kochaj± piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Twarz do wyrzeĽbienia .
Autor Wiadomo¶ć
koand
Go¶ć
Wysłany: 06-02-2011, 9:46    Twarz do wyrzeĽbienia .

W poszukiwaniu ciekawych fotek i pomysłów na wyrzeĽbienie maski znalazłem to , kto potrafi wyrzeĽbić tak± twarz ?

koand
Go¶ć
Wysłany: 17-02-2011, 11:21    

Kolejna fajna twarz do wyrzeĽbienia , aż się prosi żeby zrobić tak± maskę .

mackie 
aktywny forumowicz

Imię: Grzegorz
Nazwisko: Majcher
Doł±czył: 17 Wrz 2011

Sk±d: Katowice
Wysłany: 22-10-2011, 6:46    

... kolega z pracy dał mi kiedy¶ zlecenie _> ... G. potrafisz robić takie ,, wspaniałe ,, rzeĽby , czy mógłby¶ również wyrzeĽbić Moj± żonę ? ... odpowiedziałem ... _> ... oczywi¶cie , ale nie jest to takie proste ..... muszę jedynie mieć zdjęcia , J± poznać ... obejrzeć ... porozmawiać .... .... nie , nie ... to jest wykluczone ... .... no to w jaki sposób mogę odwzorować Jej wizerunek !? ... będę opowiadał jak wygl±da ! ... ? ..... .... przez cały tydzień nasłuchałem się tylu szczegółów , że w końcu mogłem przyst±pić ... do ... _> ... ROBOTY ... ... wyrzeĽbiłem twarz ... z ... opowie¶ci ... .... i okazało się .... BOMBA ! ... ..... G. ... jeste¶ geniuszem ! ...

... pół roku póĽniej .... ...............................................................................................

.... G . Moja żona jest tak zadowolona z Twojej pracy , że ... chciałaby się zapytać , czy możesz J± wydułobać ... NAGO .... ? ...

... oczywi¶cie ! .... .... , ale nie jest to takie proste .... musiałbym wpierw mieć Jej zdjęcia ... obejrzeć .... porozmawiać .... ............

... wykluczone ! ... ... opowiem Tobie jak wygl±da ... ........................

.... przez tydzień nasłuchałem się tylu szczegółów , że w końcu mogłem przyst±pić do ... PRACY ... ..................

... niestety .... Jej nagi wizerunek nie odpowiadał rzeczywisto¶ci .... .... więc otrzymałem jedynie 50 % umówionej kwoty .... ...... .... życie Artysty ... .... jest ciężkie ... ... :) ./.. ...................................................

Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu