Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Nasz Facebook!
Autor Wiadomość
Bogusia i Irek 
aktywny forumowicz

Imię: Bogumiła i Ireneusz
Nazwisko: Caniboł

Wysłany: 16-11-2010, 4:57    Nasz Facebook!

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku! Strona narazie jest w budowie, niedługo będzie tam więcej zdjęć i wszystkiego :) Mamy nadzieję że "Polubicie" naszą strone i pomożecie zrobić ją popularną :)
Odwiedzajcie nas!
Bogusia i Irek nasza strona

Ostatnio zmieniony przez skoya 16-11-2010, 5:46 , w całości zmieniany 1 raz  

skoya 
aktywny forumowicz

Imię: Jerzy
Nazwisko: Skóra

Wysłany: 16-11-2010, 5:44    Re: Nasz Facebook!

pozwoliłem sobnie poprawić Bogusiu ;-)
nasza strona!!!! ;-) ;-) ;-) znaczy wasza strona :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: x: x: x: x: x: x: x:

Bogusia i Irek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 16-11-2010, 7:03    

Szczerze mówiąc jeszcze nie byłam na tej naszej stronie bo wszystkim się zajął nasz syn który tworzy ja dla nas. Ja jeszcze nie bardzo sie orientuje gdzie ,co i jak- aleeee dam rade _ok _ok to wszystko jakos ogarnąć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , Całe szczęście że ma się przyjaciół ,którzy pomagają wtedy kiedy trzeba- dziękuję Jurku za poprawki ,noooo a teraz ja ide pooglądać jak wyglądamy w wielkim świecie ( Irek będzie sie zachwycal jak wróci z pracy)
Pozdrówka dla wszystkich Bogusia |" |" -L: -L: -L:

skoya 
aktywny forumowicz

Imię: Jerzy
Nazwisko: Skóra

Wysłany: 16-11-2010, 7:17    

Nooooo........................... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: po to są przyjaciele... :oops: :oops: :oops: :oops:

malgorzata 
aktywny forumowicz

Imię: Małgorzata
Nazwisko: Kieras

Wysłany: 16-11-2010, 7:50    

Bogusiu, z wielką przyjemnością pooglądałam sobie Waszą stronkę. Mnie na Facebooku nie ma po pierwsze, że mój dorobek rzeźbiarski jest zbyt skromniutki by promować się w szerokim świecie, a także z prozaicznego powodu nieznajomości języka angielskiego, i nikłej znajomości obsługi komputera...
Wreszcie zobaczyłam Twojego męża i jego prace. Jesteście świetną, unikalną parą , co jest godne pozazdroszczenia.
Serdecznie pozdrawiam Ciebie i Irka. Małgorzata

Bogusia i Irek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 16-11-2010, 8:07    

No Małgosiuuuuu Twoj dorobek artystyczny wcale nie jest taki skromniutki jak piszesz , rzezba za rzeba spod twoich dłut wychodzi ze o obraach już nie wspomne, a jezyk angielski-mozna sobie pomóc translatorem , dla mnie najwiekszym problemem jest w dalszym ciągu obsługa komputera ale w razie potrzeby moge liczyc na stoicką cierpliwośc do mnie moich dzieci , aty możesz liczyć na Marka wtym względzie bo oferował swoją pomoc na forum
Faktycznie chyba nieczęsto sie zdarza aby takie hobby podzielało zarówno mąż jak i żona -my nalezymy wlasnie do tych,, szczęśliwcow,, a zadrościć nie ma czego trzeba tylko umieć skutecznie męża zachecic do takiego samego hobby jak twoje Małgosiu - tylko mi nie mów że sie nie da v: v: v: x: x: x: x:
pozdrowka dla ciebie i twojego męża Małgosiu

waski 
aktywny forumowicz

Imię: Marek
Nazwisko: Wąski

Wysłany: 16-11-2010, 11:44    

No i spoko tak trzymać . Ja ze swej strony już twoją stronę promuję na Fesbuku . Jest na tablicy Forum Rzeźbiarzy (Wood Carving) _brawo . Jeśli tylko będziesz chciała mogę utworzyć na naszej stronie Forumowej na fesbuku Album z twoimi pracami ( tak na wszelki wypadek ;-) już mam przygotowane na kompie zdjęcia waszych prac ) czekam tylko na Twoją decyzję .

Tak jak pisze Bogusia , jeśli jest taka potrzeba bo ktoś ma problemy ze znalezieniem się na fesbuku , to oczywiście służę pomocą . Małgosiu do przodu _ok .

Bogusia i Irek 
aktywny forumowicz

Wysłany: 16-10-2011, 6:27    

W ostatnim czasie zaliczylismy z Irkiem dwa plenery rzeżbiarskie.
Pomysłodawcom oraz głównym organizatorem I międzynarodowego sympozjum rzeżbienia piłą łańcuchową w Kargowej był Engelbert Weimann.Impreza była świetnie zorganizowana,pogoda nam dopisała , atmosfera była fantastyczna. Poznaliśmy wielu fantastycznych rzeżbiarzy.Temat pracy był dowolny. Ja zrobiłam ławeczkę ze strachem na wróble, a Irek zrobił stół i dwa krzeselka no i ławeczkę ze starcem.
Druga impreza to dwudniowe spotkanie rzezbiarzy i malarzy z mojej gminy.W ciągu dwunastu godzin mieliśmy zrobić pracę na temat,,Wieś dłutem i pędzlem malowana,,
Niestety tym razem pogoda nie była już tak łaskawa jak w Kargowej.Wymarzliśmy okrutnie co mnie osobiście troche denerwowało, ale na szczęście atmosfera była bardzo wesoła co rekompensowało wszystko.Ja zrobilam babcie z miotłą a Irek żniwiarza.
Zapraszamy wszystkich do zerknięcia na fotorelację z tych imprez na naszej stronie na facebooku.
Pozdrawiam wszystkich ciepło i puchato,Bogusia

Odpowiedz do tematu