Forum RzeĽbiarzy Forum RzeĽbiarzy
RZE¬BA w DREWNIE
Dla tych co rzeĽbi± i kochaj± piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Prace zlecone
Autor Wiadomo¶ć
koand 
aktywny forumowicz

Imię: Andrzej
Nazwisko: Kołodziejski
Doł±czył: 21 Kwi 2011

Sk±d: Legionowo
Wysłany: 30-04-2011, 7:19    Prace zlecone

Już raz o tym pisałem , teraz powoli sprawa rozwija się :)
Mam do wszystkich pro¶bę . Proszę o pomoc w zaprojektowaniu napisów . M±ż mojej kierowniczki , już widać że sprawa jest poważna :) , kupił sobie dwa konie .
Chodzi o pomoc w zaprojektowaniu napisów z nazwami tych koni na deskach lipowych które będ± zamocowane nad stajniami . Nie znam wielko¶ci desek , deski maj± kupić na allegro . Chodzi mi o wstępny projekt , może być nawet taki długopisem na papierze , ja to póĽnij przeniosę na litery w programie graficznym , wydrukuję , przekalkuję na deskę i wydłubię . Ma się rozumieć że grosza nie biorę , nazwijmy to praca społeczna. Mam nadzieję że kto¶ mi pomoże , dla Małgorzaty nazwę konika pomogli¶my wybrać to chyba s± tu miło¶nicy koników .
Jak już pisałem nie znam wielko¶ci desek , chodzi o wstępny projekt, nazwy koni pierwszy to Harfa a drugi Lady Karmel , dwie dziewczyny :)
Propozycje swoich projektów wstawię w tym w±tku po ¶więtach . Dzi¶ jadę jak już wcze¶niej pisałem na turniej rycerski do zamku w Czersku .
Życzę wszystkim miłego dnia _luzik_

Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu