Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
DZIEŃ PO DNIU
Autor Wiadomość
Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc

Wysłany: 12-12-2010, 11:57    

Mareczku..Ty to już niczym mnie zaskoczysz :mrgreen: Czego się tkniesz..to wychodzi to..czego właśnie chcesz, że ekstra to już nie muszę mówic _brawo
Kobietka będzie pierwsza klasa ! Niemniej wydaje mi się, że biust z prawej strony, przy tej podniesionej dłoni, nie powinien leżec z drugim na jednej linii, raczej ciut wyżej.. :-D
Ja się w lustrze przyjrzałam :-P Tobie Mareczku przed lustrem stawanie i tak na nic :mrgreen: Ale masz Ewcię na podorędziu..to możesz zoabczyc, jak to wygląda :mrgreen:

Zeno_St 
aktywny forumowicz

Imię: Zenon
Nazwisko: Stańko

Wysłany: 13-12-2010, 10:05    

Witam Mareczku możesz wierzyć Marysi ona to zna z autopsji pozdrawiam hej :-D :-D :-D

waski 
aktywny forumowicz

Imię: Marek
Nazwisko: Mocko

Wysłany: 13-12-2010, 10:14    

Marysiu dzięki za radę , będzie poprawione to znaczy podniesiony i lekko rozciągnięty :-D
Męczy mnie ta twarz to mnie już zniechęciło , a reszta to też idzie jak po grudzie . Włosy będą zmienione , bo już mi się nie podoba to co wychodzi . W najbliższym czasie , tak dla odpoczynku pociągnę trochę dół . Może trafię w lepszy dzień to wrócę do głowy , czasem lepiej odpuścić niż zmaścić do reszty .

Grzegorz Tyrała 
aktywny forumowicz

Imię: Grzegorz
Nazwisko: Tyrała

Wysłany: 13-12-2010, 12:20    

Ale pupa to się robi nawet taka zgrabniutka :mrgreen: .

skoya 
aktywny forumowicz

Imię: Jerzy
Nazwisko: Skóra

Wysłany: 13-12-2010, 12:47    

Zgadza się- ślicznotka z niej się robi, nie ma co ....ja bym trochę w bioderkach ją wciął, faktycznie jak Marysia pisze pierś podniósł do góry c: ........włosy z tyłu bardziej podciął to znaczy zebrał naddatek materiału tak żeby przylegały bardziej do szyi, pupa będzie ekstra!!!!
Mareczku kurcze jak ty to znosisz takie korekty nasze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ja bym już mętlika dostał do głowy c: c: c: a z tą twarzą masz rację czasami warto sobie przejść do czegoś innego, i tak w Twoim wypadku masz ekspresowe tempo....pozdrawiam Jurek

szaman 
aktywny forumowicz

Imię: Zbigniew
Nazwisko: Błoński

Wysłany: 13-12-2010, 2:14    

Podobną kobitkę i ja przymierzam się robić - murzynkę .Pieniaczka mam pół metrowego ,ale muszę dojrzeć do tej rzeźby.obserwuje twoje poczynania i uczę sie co po czym i jak.
Super ci idzie
pozdrawiam
PS ja wolę trochę ciutkę większe pośladki...cicho nic nie mówiłem. zbyś zbyś :oops: _brawo x:

arabski 
aktywny forumowicz

Imię: Mirosław
Nazwisko: Czeladka

Wysłany: 13-12-2010, 7:00    pupeczka

Mareczku dobrze Ci idzie ,tylko dopieść ją dokładnie.A te sęki na pupeczce to mogły by być symetrycznie ułożone to by dopiero było.
Pozdr.

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 14-12-2010, 12:32    

Hmmm...żeby te sęczki na pupie w symetrii były :roll: w tym układzie podług mnie nie da rady ! Bo tak..przy pochyleniu w tył na lewo, sęczki znajdą się tam, gdzie trzeba..czyli w symetriii. No ale wtedy z rączką w dół na prawo, a podniesioną na lewo..cóś nie tak :mrgreen: Nie wiem jak kobitka, ale ja chwilę tak postałam..i tylko chwilę wytrzymałam ble h
Szkoda kobitki :mrgreen: :mrgreen:

Grzegorz Tyrała 
aktywny forumowicz

Wysłany: 14-12-2010, 7:06    

Sęki proponuję potraktować jak pieprzyki :lol: .

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 14-12-2010, 7:14    

Mareczku..nie chcę nic mówić, ale z tek kobitki..z tymi wszystkimi podpowiedziami, to będzie "dzieło nad dziełami" :mrgreen: :mrgreen:

szaman 
aktywny forumowicz

Wysłany: 15-12-2010, 2:52    

No właśnie
jeden doda gdzie pieprzyk,drugi jak rączkę ułożyć inny jak przedramię ma być uniesione i będziesz miał sex bombę jak się patrzy.O włosach nie wspomnę ,bo tez było w temacie.
Wygłaskaj piersi i tyłeczek!!!!!
Pozdrawiam.

Janusz Frihauf 
aktywny forumowicz

Imię: Janusz
Nazwisko: Frihauf

Wysłany: 15-12-2010, 6:28    

Jestem zachwycony to swoista szkoła rzeźbienia.
Wasze uwagi i Twój pomysł z tym żeby pokazać niemal krok po kroku,to dla mnie niesamowite podejście do problemu pod tytułem "jak to się robi".
Właśnie wystąpiłem o budowę własnej pracowni i będę wniebowzięty jak będę mógł pokazać jak ja to robię stosując się do takich uwag. _brawo _brawo _brawo _brawo
PS Ta Afrodyta jest zachwycająca.Według badań naukowych Facet potrafi w około 3 sekundy ocenić przyszłą partnerkę igraszek.Otocz ją szczególną opieką dla jej dobra.

Grzegorz Tyrała 
aktywny forumowicz

Wysłany: 15-12-2010, 10:28    

Marek niech ją zrobi a opieką to lepiej my ją otoczmy ;-) .

szaman 
aktywny forumowicz

Wysłany: 16-12-2010, 9:58    

Spokojnie Panowie tylko się nie rozpychać.Jeszcze się nie urodziła ,a już chcieliby.....adorować.
Pozdrawiam hihi.

Grzegorz Tyrała 
aktywny forumowicz

Wysłany: 16-12-2010, 10:26    

No wiesz Zbyszek, lepiej zawczasu zająć kolejkę.

szaman 
aktywny forumowicz

Wysłany: 16-12-2010, 10:40    

Niech dziewczę zaczerpnie powietrza w tę ponętna pierś ,która wszyscy dostrzegli .
"Stwórca" niech podejmie decyzje co z dziewoją począć.
Kolejka do kobitki z czymś mi sie kojarzy....e feee.
Lepiej niech promieniuje swoim pięknem.
Pozdrawiam

Grzegorz Tyrała 
aktywny forumowicz

Wysłany: 16-12-2010, 12:04    

No Tobie to tylko jedno w głowie :oops: .
Popraw się :lol: .

waski 
aktywny forumowicz

Wysłany: 21-12-2010, 12:09    

szaman 
aktywny forumowicz

Wysłany: 21-12-2010, 12:15    

Niee no Mareczku przestań...Ładna kobitka wyszła i łono i pośladki pierwsza liga .
To ubranko czy jakąś zasłonę co ściąga to może być obojętnie jaka kształty są wspaniałe.

Zeno_St 
aktywny forumowicz

Wysłany: 21-12-2010, 2:09    

Mareczku witam cię; praktyczna porada,na wysokości łokcia ma być wcięcie w pasie a u ciebie wcięcie jest jak u faceta i dlatego ta praca straciła na kobiecości tyle co widzę ze zdjęcia zaproś mnie na kawę to to razem pooglądamy hej! ;-) :-D

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 21-12-2010, 3:16    

Mareczku, z tym wcięciem w pasie Zeniu ma rację ! myslę, że dobrze też by było, gdybyś zrobił panienece zdjęcie z boku, znaczy z profilu. Z prawa i lewa, ok ?

waski 
aktywny forumowicz

Wysłany: 02-01-2011, 11:04    

Zapodaję kolejne zdjęcia , chociaż sam nie wiem , czytając komentarze o głaskaniu i tym podobne czy to ma sens .
Zenku i Marysiu , dziękuję za cenne uwagi , o tej wysokości na której ma być łokieć , to nie miałem bladego pojęcia . Mam jednak nadzieję że uda mi się to przeskoczyć i troszkę je obniżyć . Jest tam na tyle materiału jeszcze że jak to odpowiednio poprzycinam to łokieć przesunie się lekko do przodu i w ten sposób się deczko obniży . :-D
Draperię robiłem ostatnio , ale jeszcze będzie do poprawki . Tak wygląda na dziś .

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 02-01-2011, 12:03    

Mareczku..o draperii nie będę mówić, bo i tak wszyscy wiedzą, że w tym temacie jesteś mistrz nad mistrzami :mrgreen:
Przyglądnęłam się Twojej Balbinie..nie krytykuj tak od razu sam siebie, bo jest dobrze.
Tylko tak mi się narzuciło, że: wcięcie tali, tam gdzie ręka do góry, powinno być z góry na dół delikatną linię..tam, gdzie Balbina szatę trzyma, wcięcie tali może być głębsze.
Tak w ogóle..to Ty kombinujesz..a wystarczy że postawisz na chwilę Ewcię w tej pozie :mrgreen:
Leć Mareczku z tą Balbiną i nie zniechęcaj się..bo praca będzie ekstra x:

Zeno_St 
aktywny forumowicz

Wysłany: 03-01-2011, 12:25    

Marek widzisz nie chodziło mi o to żebyś obniżoł łokieć, ale wyżej zrobił to wcięcie między żebrami a miednicą i zrobił je na wysokości łokcia.widzisz takie nieporozumienie by było zaraz skorygowane a tak będziesz musioł obniżyć bark żeby długość przedramienia była proporcjonalno do reszty ręki. Nie chca ci już robić zamętu w głowie jak przyjada to ci to pokoża .

waski 
aktywny forumowicz

Wysłany: 03-01-2011, 4:07    

Ciąg dalszy ..... ble h Mam nadzieję że tego do reszty nie sknocę .

waski 
aktywny forumowicz

Wysłany: 05-01-2011, 4:04    

Po wczorajszych korkach udzielonych mi przez Zenka , został taka buzi a , którą zrobił . Ja od rana odchudzam Balbinę ile się da pod tą niewinna twarz . Dzisiaj pod dłutka poszła jej lewa strona , ramię , pierś , brzuch i tył ble h . Czort wie co z tego wyjdzie na koniec .

skoya 
aktywny forumowicz

Imię: Jerzy
Nazwisko: Skóra

Wysłany: 05-01-2011, 5:24    

ostrzegam- teraz jesteś na cienkiej krawędzi którą łatwo niestety przekroczyć . W tych dwóch fotkach widać że linie tułowia, ramion są płynne, piersi już radziłbym nie dotykać, bardzo mi się to podoba chociaż twarz słabo widoczna........... pewno trzeba popracować nad włosami ale dzisiejszy efekt imponujący........pozdrawiam Jurek...............aaa jeszcze teraz tak patrzę ....ja zebrałbym jeszcze podbródek żeby ta twarz była bardziej smuklejsza.........za wszystkie uwagi serdecznie przepraszam i postanawiam sam wziąść się do roboty, abyś mógł się odwdzięczyć...pozdrawiam Jurek ;-) ;-) ;-)

Morima 
aktywny forumowicz

Wysłany: 05-01-2011, 11:39    

Mareczku..teraz już tak spokojnie..Balbina już jest wycieniona jak trzeba, więc żebyś zanadto nie przesadził :mrgreen: Udało Ci się wydobyć piękną linię pleców..i oto właśnie chodzi. Jest smukłość..lekkość..i płynność linii..Mareczku..ja myslę, że wystarczy już jakiś drobny retusz i będzie x: x: x:

waski 
aktywny forumowicz

Wysłany: 07-01-2011, 3:24    

Dzięki za cenne uwagi ;-)
Dziś nadal odchudzanie i wygładzanie . Dziś już kończę , jutro włosy , które już dziś zacząłem . Zeno czy o to chodziło z tymi włosami , próbuję je robić nie takie ostre jak mówiłeś .
Cały czas kombinuję co z tymi sękami , czy zostawić jak jest i powoskować , wtedy te seki będą bardzo widoczne . Czy dać bejcę i pod kolor tych sęków to pokolorować , wtedy nie będą widoczne . Wycięcie ich i wstawienie zdrowego drzewa to nie dopasuję pod kolor i dopiero będzie widoczne . Nie wiem co robić .
Idę szamać coś bo przez to odchudzanie Balbiny sam jeszcze dziś nic nie jadłem . Zatraciłem się w niej dziś . Dziś dzień dziwaka , jakiś dziwny jestem .

Zeno_St 
aktywny forumowicz

Wysłany: 07-01-2011, 4:08    

No Mareczku teraz jest lepiej a nawet dobrze , to że jest z drewna to i tak będzie widać ja bym to zostawił, niech te sęki jest widać dodaje to tej rzeźbie takiego wyrazu" kobieta splamiona " tak sobie myślę a zrobisz jak będziesz chciał _brawo h:

ZbyszekJ 
aktywny forumowicz

Nazwisko: Jończyk

Wysłany: 07-01-2011, 9:49    

Marku zostaw te sęki w spokoju.Gdyby one były miękkie,groziły wypadnięciem,ale nic z tych rzeczy, więc te obawy chyba na wyrost.Ja Ci się przyznam , że widzę szereg ciekawszych miejsc w tej rzezbie aniżeli patrzeć na sęki. Wykańczaj a będzie jak trzeba.Pozdrowienia-Zbyszek x: _brawo

arabski 
aktywny forumowicz

Imię: Mirosław
Nazwisko: Czeladka

Wysłany: 08-01-2011, 12:06    sęki

Marku zgadzam sie zopinią Zenka i Zbyszka zostaw sęki.Zeniu nazwał ją kobieta splamiona,ja jej daje miano napiętnowanej.Tak ogólnie to naprawdę super praca,tak dopieszczona z sercem.
Pozdrowionka

winiar 
aktywny forumowicz

Imię: Michał
Nazwisko: Winiarski

Wysłany: 09-01-2011, 2:38    

Buzia jest piękności. Cała praca - respekt. Ja mam teraz taki plan. W desku, będę ćwiczył robienie twarzy kobiecych, bo mam ogromne braki. Może coś się uda wywalczyć.

dragon 
aktywny forumowicz

Imię: Andrzej
Nazwisko: Ścibiorski

Wysłany: 09-01-2011, 6:25    

... chylę czoła, dzieło warte uwagi
nie ma nic piękniejszego niż podziwianie kobiecego ciała - nam nadzieję że kiedyś i mi uda się uchwycić to piękno jak na razie to jedynie ok o można pocieszyć i z pewnością wzorować się na świetnej robocie kolegów z forum

waski 
aktywny forumowicz

Wysłany: 09-01-2011, 6:53    

Powiem szczerze że bardzo liczę się z waszą opinią i jak piszecie żeby te sęki zostawić , to kamień spadł mi z serca . Wiem że na tą chwilę moja wiedza jest zbyt mała , a doświadczenie w tym temacie znikome żeby je wycinać . Zostawię to jak jest , położę tylko wosk i będzie powoli koniec . Może we wtorek ją skończę , zostało trochę detali do poprawienia . Łapię się na tym że znów zaczynam przesładzać przy niej , więc lepiej gdybym już więcej przy niej nic nie robił . Muszę tylko jakąś podstawę zrobić , póki co ją wyrównałem .
Dziękuje za porady i opinię ciągle się uczę .

szaman 
aktywny forumowicz

Wysłany: 09-01-2011, 8:57    

witaj .
Nie przejmuj sie sękami i przypomnij sobie kabaret z Michnikowskim co o sęku tyle naopowiadał." a z którego lasu jest ta deska z sękiem????" x: x: h: c: zbyś

Odpowiedz do tematu