Forum RzeĽbiarzy Forum RzeĽbiarzy
RZE¬BA w DREWNIE
Dla tych co rzeĽbi± i kochaj± piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Wrażenia z Makowa Podhalańskiego
Autor Wiadomo¶ć
Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc
Doł±czyła: 05 Lip 2007

Sk±d: Kędzierzyn-KoĽle
Wysłany: 10-08-2010, 9:24    Wrażenia z Makowa Podhalańskiego

Kochani, jak wiecie..z zaproszenia Miecia skorzystałam i do Makowa Podhalańskiego na plener pojechałam :mrgreen: Żeby zobaczyć, jak się pleneruje, duż± rzeĽbę wykonuje, a przede wszystkim znów spotkać się z Mietkiem, poznać Zenka..i zaplanowałam podci±gn±ć mojego "forumowego aniołka" :mrgreen:
Atmosfera, jak to u Miecia na plenerach bywa..fantastyczna i wesoła, ale też i do rooboty Mietek ostro woła!
Było paru rzeĽbiarzy, a większo¶ć towarzystwa to malarki i malarze. Z Polski i nie tylko, bo i Z Austrii i z Francji..Ja osobi¶cie czułam się tam ¶wietnie, wróciłam bardzo zadowolona i mam nadzieje, że jeszcze kiedy¶ Mieciu na plener mnie zawoła :mrgreen:
Muszę o Zenku.. chciałam pod niebiesia wychwalać, ale obiecałam..więc nie będę wychwalać :mrgreen: Ale chociaż pochwalę, dobrze Zenku ? Naprawdę z pomocy Zenka dużo skorzystałam...na ile miał czasu i nie przerywałam gadaniem :mrgreen: , pokazywał, podpowiadał i prawie że za rękę mnie prowadził. Przydało się, bo teraz już zauważyłam, ile błędów przy harnasiu moim popełniłam..teraz wiem, jak to poprawić.
Spróbowałam też porzeĽbować skrobakiem elektrycznym..super sprawa, na pewno zakupię !
Poniżej troszkę fotek. Niestety..jako¶ci marnej ! No, ale tym razem raczej w biegu fotografowałam, bo więcej na pracy się skupiałam :mrgreen: :mrgreen:

I ta króciótko..Mietka i Zenka znacie. Uwieczniłam ich przy pracy i po pracy. Anioł Mietka żeby żeby go dojrzeć , został na fotce poprawiony ( Ľle zrobiłam zdjęcie). Kobitki komentować nie będę..zreszt± wystarczy popatrzeć, jak skupiona jest wielce.
Dwa pokazane obrazy, pierrwszy Piotra Machinka, a drugi Iwana Malińskiego..zostały specjalnie nagrodzone przez władze Makowa Podhalańskiego.
Tu zagadka..kto pasami przedreptuje i życie ryzykuje ? :mrgreen:
Na końcu moja plenerowa, w trudach i znojach praca :) Powiem krótko..Jeżeli chodzi o mojego "janiołka"..to ja głównie nadawałam, w przerwach podpatrywałam i się naumiewałam..a Zeniu dłutkował...że heeej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No przecież jełopa zapomniałam..muszę koniecznie pochwalić się tym, co dostałam :mrgreen:

Chciałam jeszcze dodać, że był to X plener jubileuszowy, z artystami w składzie międzynarodowym.
Mieciu..sorki, że głowa Twojego anioła ucięta..ale tak po prostu zrobiło mi się zdjęcie :)

Zeno_St 
aktywny forumowicz

Imię: Zenon
Nazwisko: Stańko
Doł±czył: 15 Sty 2010

Sk±d: Rybnik
Wysłany: 14-08-2010, 5:56    

Dziękuje Marysiu że nas opisała¶ w samych superlatywach,pozdrawiam cię i czekam na następny plener lub warsztaty gdzie zapewne się spotkamy . Hej! :-D :-D :-D

Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu