Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Taki tam " śpioszek "
Autor Wiadomość
arabski 
aktywny forumowicz

Imię: Mirosław
Nazwisko: Czeladka

Wysłany: 14-05-2010, 10:23    Taki tam " śpioszek "

Witam koleżeństwo.Czasami jak siedzę za długo w warsztaciku ( od rana do nocy ) żonka i moja psinka chcąc mnie zobaczyć schodzą z kawusią do mnie na chwilkę. Zonka coś tam w telefonie gmera a moja Sonia najczęściej nie zwraca uwagi co robi pan i normalnie zasypia Fotki poniżej

Pozdrowionka

Janusz Frihauf 
aktywny forumowicz

Imię: Janusz
Nazwisko: Frihauf

Wysłany: 15-05-2010, 11:07    

Śliczny jest ten piesek.Moja suka również towarzyszy mi przy rzeźbieniu.Najchętniej leży na wiórach,a że ma gładki długi włos to po pracy muszę ją wyczesywać żeby do domu nie naniosła dowodów mojej działalności.
Jest również moją towarzyszką łowów i tu jedna uwaga nigdy nie dyskutuj z psim nosem.Przekonałem się o tym trzykrotnie i już nigdy nie zmuszałem psa do zmiany kierunku poszukiwań rannego zwierza.

FREDEK 
aktywny forumowicz

Wysłany: 16-05-2010, 2:32    

Trochę wam zazdroszczę, ja miałem Labladora ,który mi zawsze towarzyszył kiedy strugałem, zawsze leżał sobie koło mnie i od czasu do czasu trącał mnie swoim nosem żebym go pogłaskał , kiedy wchodziłem do pracowni to już był przy mnie żeby mógł wejść razem zemną ,jak brałem kawałek jakiejś lipy to merdał ogonem i szczekał bo wiedział że będziemy strugać, kiedy wracałem z pracy i słyszał mój samochód stał przy bramie i szczekał , ale niestety mi zginął :-( był takim pupilkiem w rodzinie. Jak teraz rzeźbie to mi brakuje jego chrapania , trącania no i ufnego spojrzenia, jego wesołej mordki ,prawdziwy przyjaciel.

arabski 
aktywny forumowicz

Imię: Mirosław
Nazwisko: Czeladka

Wysłany: 16-05-2010, 6:37    Psiaki

W mojej rodzinie zawsze były psiaki i przeświadczenie ,że kto nie lubi psów nie lubi i ludzi. Można to traktować różnie ja wiem że dzieci wychowywane w domu gdzie nie zwierzaka są inne,ale to za rozwiązły temat. U mnie zawsze w domu będzie psiak.A moja sonia nie miała domu była trzymana w piwnicy przez menela bez światła w ciemności przez 3 m-ce jak ja odebrałem za przysłowiowego bełta była schorowana,zapchlona i wychudzona.Ale juz jest z nami 7 lat i wszystko jest ok .Traktujemy ja jak członka rodziny i nie wiedzę innej opcji.Zresztą jak nie kochać takiego pysia .

Pozdrawiam miłośników zwierzątek.

Odpowiedz do tematu