Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
ocena
Autor Wiadomość
Zeno_St 
aktywny forumowicz

Imię: Zenon
Nazwisko: Stańko

Wysłany: 12-03-2010, 6:22    ocena

Moja ostatnia praca na zamówienie , zerżnięta z kartki świątecznej "Św. Józef opiekun" :-D POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!Hej :-D

Klimowski
[Twój profil został usunięty!]

Wysłany: 12-03-2010, 7:38    

zatytułowałeś temat "ocena" i ma się rozumieć, że mamy ją oceniać?
jeśli tak, to szykuj skórę, garbowanie czas zacząć :mrgreen:
Mietek zaczynaj! ;-)

Adam 
aktywny forumowicz

Imię: Adam
Nazwisko: Spolnik

Wysłany: 12-03-2010, 7:46    

Zamówienie wiąże się z pewnymi narzuconymi ograniczeniami. Wg mnie rzeźba ta bardzo dobrze wyglądałaby w wymiarze całej postaci. Zastanawiam się czy temat uważasz za zamknięty, czy też jeszcze będziesz przy niej pracował.

Zeno_St 
aktywny forumowicz

Wysłany: 12-03-2010, 8:01    

Adamie co byś jeszcze chciał tam zrobić mogę go tylko pomalować :-D nastawiam pośladki Andrzeju :-D :-D :-D

[ Dodano: Nie 14 Mar, 10 18:07 ]
Tak wygląda pobejcowany :-D

waski 
aktywny forumowicz

Imię: Marek
Nazwisko: Wąski

Wysłany: 22-03-2010, 7:13    

Zeno bardzo mi się ta praca podoba ,bardzo dobre proporcje postaci. Masz mistrza w wykonaniu twarzy są jak żywe ,To nie tylko usta jak pisze Skoya ale także linia czoła ,oczy ,nos dużo by tu można achów pisać .To jest to co ja kiedyś chciałbym umieć zrobić. Jak kiedyś będziesz potrzebował ślepra to ja się piszę jako pierwszy. Jedyne co jakoś się mi tu gryzie, to palce Józefa, ale to może wina wykonania zdjęcia ,może pod innym kątem inaczej to wygląda, są jakieś takie za bardzo proste .Ładnie uchwycone cechy twarzy dziecka ...to tak na koniec bo bym przeoczył. :-D ...W skali góralskiej pewno mnie za to opieprzą bom przecie nie góral, masz u mnie duże 5 :-) :-) :-)
Pozdrawiam Marek :-)

malgorzata 
aktywny forumowicz

Imię: Małgorzata
Nazwisko: Kieras

Wysłany: 22-03-2010, 7:44    

Piękna subtelna praca. Podoba mi się w niej wszystko a szczególnie, że widać ślady dłuta co bardzo lubię.
Pozdrawiam serdecznie. Małgorzata

Zeno_St 
aktywny forumowicz

Wysłany: 22-03-2010, 8:07    

WITAM!!!bardzo dzięki Marku i Małgosiu .......nie wiem co powiedzieć normalnie mnie rozpieszczacie ... :-D :-D :-D :oops: POZDROWIENIA!

Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc

Wysłany: 22-03-2010, 8:32    

To ja też trochę rozpieszczę :mrgreen: I z zazdrością pewną stwierdzam, że pięknie wydobyłeś w twarzach dużo dobrotliwości, spokoju,miłości i ciepła. Praca przyjemna w odbiorze..z dużą dozą spokoju ! No no..gratulejszyn Zeno :mrgreen:

Klimowski
[Twój profil został usunięty!]

Wysłany: 22-03-2010, 8:43    

masz swój styl. Ja już poznam Twoje prace bez podpisywania. To jest ważne bo jesteś sobą, jesteś kimś. Można się czepiać, ale myślę że wiesz co robisz. Na szczęście jesteś otwarty na krytykę, poglądy innych i to myślę pomoże Ci dojść, (lepiej powiem bez cukrowania) jeśli nie dojść to przybliżyć się do osiągnięcia mistrzostwa.
Jeśli mam dołożyć w tej ocenie jakąś cyferkę, to jest to 4 z minusem. Tylko mnie nie bij z tego powodu na spotkaniu integracyjnym :mrgreen: Heeeej!

skoya 
aktywny forumowicz

Imię: Jerzy
Nazwisko: Skóra

Wysłany: 22-03-2010, 8:51    

Jędruś a coś ty taki surowy z tymi ocenami????????a dlaczego ten minus jak chcesz dawać minusy to piątka minus się należy a jak plusy to czwórka plus....wiym co mówi :evil: :evil: za twoich casów jesce szóstek nie było to ześ ocyny troche zanizył, jo ino ci przypominom ze teroz som inne casy....niektórzy mówiom ze gorse i chyba majom racje ;-) ;-) ;-) Jak już tak wszystkich ostatnio bierze na ocenianie i dawanie stopni szkolnych za pracę.......................to Ja powiem dla mnie Bomba....to znaczy :mrgreen: :mrgreen: piątka Zeno!!!!.....Jedruś przy okazji chciołem ci tys dać piątkę za całokształt twoich prac a drugom piątkę ci przybije w cerwcu w Pieninach Hej ;-) ;-)

Zeno_St 
aktywny forumowicz

Wysłany: 22-03-2010, 9:01    

Witaj Marysiu ... wzorem była kartka św. starałem się tak jak na tej kartce ale tak dokładnie nie wyszło ....Andrzeju bardzo ci dziękuje... jak byś mnie znał osobiście to byś wiedział że ci nic nie grozi, jestem przyjaźnie usposobiony..... :-D nie będzie mnie na spotkaniu czego bardzo żałuję.POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE :-D :-D :-D

[ Dodano: Pon 22 Mar, 10 21:04 ]
Witaj JURKU dzięki za ocena i tak średnią mam za wysoką.POZDRAWIAM! :-D :-D :-D

Odpowiedz do tematu