{ Zobacz temat - Dział filmowy na forum

Forum RzeĽbiarzy
RZE¬BA w DREWNIE
Dla tych co rzeĽbi± i kochaj± piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

VIDEO-RZE¬BIARSTWO - Dział filmowy na forum

eszetael - 12-05-2017, 11:44
Temat postu: Drewniana Kobieta
Witam, wszystkich. I ja postanowiłem dodać co¶ od siebie. Akcja toczy się w Polańczyku nad Solin± w samym sercu Bieszczadów

https://www.youtube.com/watch?v=o5PAj2at-Ds

Grzegorz Tyrała - 12-05-2017, 10:49

Robótka fajna brawo ,
ale chyba powinno być: Bieszczad ;)

Lucjan - 13-05-2017, 9:35

Witaj. Bardzo ładna rzeĽba.
Pokazałe¶ cały proces powstawania pracy i narzędzia.
W tle widać nawet jak zmieniała się pogoda.
Zapraszam do aktywnego udziału w forum.
Tu możesz prezentować swoje prace. Powodzenia.

Co do Bieszczad czy Bieszczadów, obydwie formy dopełniacza s± poprawne.

eszetael - 13-05-2017, 11:22

Dziękuje, tak jak kolega napisał obie formy s± poprawne. Niestety tak się złożyło że praktycznie jeden pełny dzień pracy rozłożony był na trzy st±d zmiany pogody. Dzieło można podziwiać w Polańczyku nad Solin± na tzw cyplu tam gdzie swoj± siedzibę ma Bieszczadzkie WOPR. Człowiekiem który rzeĽbi jest Rafał Krużel, mistrz pisania ikon. Co do narzędzi to tak jak widać : piła spalinowa, siekierka, młotek, szlifierka oraz kawałek płaskownika przerobiony na dłuto. Pozdrawiam :)
Gotfryd - 26-05-2017, 7:15

W lipcu (od 6 do 8) zapraszam do Łojewa (gm. Inowrocław) na III Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w rzeĽbieniu w drewnie. Też będzie się działo, biorę udział. Pozdrawiam
Lucjan - 28-05-2017, 8:15

Zdzichu, a dla tych, co nie dojad± na III Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w rzeĽbieniu w drewnie,
musisz koniecznie zamie¶cić tutaj filmik z youtube albo link do filmiku.
Powodzenia.

Gotfryd - 09-07-2017, 11:58

Niestety z przyczyn nie ode mnie zależnych musiałem zrezygnować w udziału w tej imprezie. Szkoda, ale zdrowie ważniejsze. Jeszcze kilka tygodni z dala od wysiłku fizycznego, więc przymusowy odpoczynek, ale czy wytrzymam?
Lucjan - 10-07-2017, 7:17

Tak czasem bywa. Zdzichu, życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawno¶ci rzeĽbiarskiej.