{ Zobacz temat - II Międzynarodowy Plener RzeĽby w Drewnie w Gogołowie

Forum RzeĽbiarzy
RZE¬BA w DREWNIE
Dla tych co rzeĽbi± i kochaj± piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

Plenery - II Międzynarodowy Plener RzeĽby w Drewnie w Gogołowie

Beata - 24-08-2009, 7:59
Temat postu: II Międzynarodowy Plener RzeĽby w Drewnie w Gogołowie
Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Proszę o zwrócenie uwagi na plener, który zaczyna się dzisiaj! Czy kto¶ z Was bierze udział w nim? a może kto¶ się na niego wybiera w celu "pocieszenia ok a" ? :-)

Poniżej link do strony

http://www.nowiny24.pl/ap...EZY01/945285184

Pozdrawiam, Beata

Zabłocki Łukasz - 27-08-2009, 8:06

- niestety ja nie, jako¶ w tamte strony nie było się jak kiedy wypu¶cić, a to znowu kawał drogi.... ja szykuje się powoli do dwóch plenerów pod rz±d Tomkowo (między Rypinem a Golubiem) i Głaz (powiat Wieruszów)...
Janusz Frihauf - 27-08-2009, 8:15

Wielkie dzięki Łukaszu,że odpisałe¶ bo wła¶nie dawałem sobie odci±ć małe co nie co twierdz±c w moim domu: "no koto jak kto ale Łukasz na pewno tam pojechał" żonka nawet poszła po siekierę.Na moje szczę¶cie jestem w jednym kawałku.
Bardzo bym chciał żeby słowo "międzynarodowy" zmieniono na "europejski plener" - brzmi bardziej luzacko.

Anonymous - 31-08-2009, 5:59

Ja dzisiaj wróciłem z tego pleneru w Gogołowie, byłem tez na I edycji. Faktycznie był
międzynarodowy i na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Takich amatorów jak ja
było bardzo mało \chyba 3 osoby\ Reszta to wykładowcy rzezby , artysci po ASP
Ja niestety byłem zaproszony do wykonania rzeżb bardzo konkretnych \Matki Boskiej Bolesnej i Chrystusa \figury do krzyża\ 2m i 1.2 m\ do istniejacego już na stoku krzyża. Najwieksze wrażenie zrobił namnie niezwykły rzezbiarz Piotr Woroniec.
Myslę też że z dzieki niemu podejmę studia na Uniwersytecie Ludowym w Wzdowie
Sadzę że rzeżby s± pokazane na stronie Wyciagu Narciarskiego w Gogołowie
lub gminy Frysztak.