{ Zobacz temat - Kolejna praca

Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

Fabryka Radości-Pracownia Wiktora - Kolejna praca

nord57 - 24-11-2014, 12:04
Temat postu: Kolejna praca
http://forum.rzezbiarz.id....php?pic_id=288
Zypulka - 24-11-2014, 4:11

Nie widać całej pracy pod tym linkiem, tylko miniaturkę.
nord57 - 24-11-2014, 10:11
Temat postu: Poprawione zdiecie kolejnej pracy
http://forum.rzezbiarz.id...6c0878f9308.jpg
Już wkleilem link do zdiecia mojej kolejnej pracy. To zdięcie lepiej pokazuje calosc . Sory ale nie mam cierpliwości do zabawy z technicznymi problemami tej strony. Jak sie troche zmobilizuje to moze cos poprawie w prezentowaniu prac ale na razie szkoda mi na to czasu

aktul - 25-11-2014, 6:00

Witaj Wiktor
dla mnie niesamowite rzeczy robisz bardzo mi się podobają.
pozdrawiam Marcin

nord57 - 25-11-2014, 3:35

Dzięki Marcinie, cieszę sie że mam juz pierwszego forumowego przyjaciela po dłucie. Dziekuję za pochlebne słowa o moich pracach. Jak dojdę do wprawy z przed lat to zacznę rzeżbić . Na obecną chwilę raczej strugam i to na kolanach. Pozdrawiam.
Psotnik - 25-11-2014, 6:00

Witam, świetna rzeźba bardzo mi się podoba.
Chociaż zdjęcie trochę ciemnie widać dokładność, dbałość o szczegóły.
Poprzednie prace też piękne. Pobają mi się tła w Pańskich pracach razem z postaciami ładnie się prezentują.
Życzę kolejnych ciekawych pomysłów. Pozdrawiam
Mateusz

nord57 - 25-11-2014, 9:05

Hejka Mateuszu,
Dzięki z odwiedziny mojej Fabryki Radości. Pochlebia mi Twój stosunek do moich prac , to miłe.
Tak, masz rację przywiązuję dużą wagę do dokładności. W moim warsztacie pracy to rysunek jest podstawą , póżniej to dążenie do wydobycia tej koncepcji z drewna. Stąd te moje prace sa tak rysunkowo wyraziste. Pozdrawiam.

Lucjan - 26-11-2014, 12:36
Temat postu: kolejna praca
Witaj Wiktorze. Gratuluję kolejnej pracy.
Na poprzednich zdjęciach widać było więcej szczegółów.
Podoba mi się kompozycja tej pracy.
Wszystko starannie dopracowane, widać duży wysiłek.
Pozdrawiam Lucjan.

nord57 - 26-11-2014, 11:52

Witam w mojej pracowni Lucjanie
Dzieki za opinie . Jak widzisz zgłodniały dłubania , bawię sie tym w każdą wolną chwilę, staram się jednak pracować metodycznie , aby się doskonalic . Stąd dokładność i szczegółowe dopracowanie detali.
Aktualnie zakończyłem 3-dniowe studium rysunkowe kolejnego pomysłu już w weekend zaczynam strugać.
Pozdrawiam.

Morima - 29-11-2014, 10:41

Oż kurde ! tak mi się rzekło, jak otworzyłam linka z Twoją pracą :mrgreen: Pięknie pokazałeś ruch postaci, do tego łada forma, dopracowane szczegóły..więc wielkie brawo _brawo _brawo _brawo
nord57 - 03-12-2014, 7:44

Dzięki Marysiu. Wystartowałem ostro i jeszcze nie straciłem zapału. Pomimo, ze wiem, iz nie nadrobię już nigdy tej wieloletniej przerwy to jednak do tego dążę. Pozdrawiam.